Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szeretnék játszani a sims...

Szeretnék játszani a sims 3-mal, de informatikai analfabéta vagyok. A gépem tulajdonságaival (lent) van baj?

Figyelt kérdés

A gépem :


- XP Service Pack 3

-Intel(R) Celeron(R) CPU 2.40 GHz

-2 GB Ram


NVIDIA GeForce 4 MX 440. A probléma az hogy ez a típusú videókártya nem támogatja a Shader Model 2.0-t.


Tulajdonképpen az érdekelne, elég-e a kártyám lecserélni, vagy pénzkidobás mert a procim is gyenge a játékhoz.

Ha valaki tudna ajánlani nekem egy videokártya típust, ami jó a gépembe, jó a játékhoz, és 10.000-nél nem több, megköszönném.


2010. febr. 2. 08:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A sims 3-hoz hogy játszhass vele támogatnia kell a shader model 2.0-át a gép az tuti hogy vinné a sims 3-at egy jobb videokártyával.Nekem is celeron(R) van benne csak nekem 1 és fél GB ram és 512-es ati radeon HD3650-es videokártya
2010. febr. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem megy a gépemen és nekem is 2.0-ás (szerintem, mert a hármas játékot nem viszi, de a ketteseket igen).Vegyél olyat ami támogatja.
2010. márc. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!