Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Én nem vagyok egy nagy játékos...

Lakatos bence kérdése:

Én nem vagyok egy nagy játékos és szerintetek nagy baj?

Figyelt kérdés
Én nem vagyok egy nagy játékos és szerintetek nagy baj? ha én csak olyan játékokért rajongók mint az Outlast, Sleeping Dogs, Watch Dogs és a Grand of Auto V meg a hozzá hasonló?? ez baj? mert pl én nem rajongók a fifa 15-ért meg pl a Far cry 4-ért

2014. dec. 27. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmi gond nincs vele, ha így fogalmazol. Amik neked tetszenek, amolyan divatjátékok. Könnyen játszhatóak, nem igényelnek játékos elkötelezettséget, így nagy közönségnek is megfelelnek, nem úgy mint az olyan RPG-k, mint a Far Cry és hasonlók.


Amire te gondolsz szerintem, akkor lenne csak baj, ha ennek ellenére gamernek mondanád magad. Az értelemszerűen igaztalan állítás lenne. De így semmi gond, jó szórakozást ahhoz ami tetszik!

2014. dec. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Azzal játssz, ami neked jó, ne a népszerűségét figyeld. Találtam pár játékot, amik átlagban 50-60% közötti értékelést kaptak mindenhol, és a legtöbb ember nem is hallott róluk, mégis remekül elvoltam velük, pedig elég nehezen találok olyat, ami leköt. Amiket te felsoroltál, egyikkel se tudnék játszani, annyira nem érdekelnek. Ettől függetlenül sosem kötnék bele, hogy neked ezek tetszenek. A gamerséget felejtsd el nyugodtan, divatmarhaság mint az emo, a páva, vagy az atlantiszi főpap.
2014. dec. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. Az, ha annak gondolod.
2014. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!