Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Külföldről hogy működik a...

Külföldről hogy működik a rubik kocka rendelés?

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a kockát szeretném megrendelni csak még külföldről nem rendeltem. Láttam sokan ajánlják ezt az oldalt mert a szállítás is ingyenes meg szinte innen a legolcsóbb a rendelés. Szóval hogy is működik ez pontosan? Meg valóban csak durván 2700Ft nem kell ezután semmit fizetni?

Meg egy olyan kérdésem is lenne hogy megéri e ezt a kockát venni mert eddig nekem egy ócska piaci van :D



2015. jan. 6. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Olvasni gondolom luxus.
2015. jan. 7. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen, megéri (még az aolong v2, ami szerintem jobb, mert kevésbé poppol), nem, nem kell ezután semmit sem fizetni.

Rákattintasz, hogy "buy" és MINDENT írni fog. Lehet paypallel vagy simán kártyával fizetni. Bepötyögöd az adataidat, a kártyádon levő 3-jegyű aláíró számmal együtt és tádáááá.

2015. jan. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!