Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gyári cd-n megvan a Call Of...

Magnum60 kérdése:

Gyári cd-n megvan a Call Of Duty 4 és hiába probálok multiba játszani egyszerüen nem talál szervert hiába refresselek akkor sem csinál semmit töltöttem hozzá patch-ot de avval sem változott semmi. Már 4x telepítettem 1 hónapja még ment. Mitől van ez?

Figyelt kérdés

2015. jan. 7. 17:16
 1/5 MadafakaFakamada válasza:
Szia! nekem modern warfare 2-m van ott nincs szerver vagy én nem találtam de úgy probáltam meg játszani h Find game ---> team deathmatch és vártam h bedobjon
2015. jan. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Üdv. Ha jól tudom az teljessen más játék mint cod 4 mivel neked lekellett tölteni a pályákat hozzá, meg regisztrálnod kellett. Én is probálkoztam vele de inkább hagytam az egésszet. A sima cod 4 nél már probáltam az xfire is de ott meg mikor regizni akarok az oldalon semmit nem hoz elő. Állítólag Activision tilja le ezeket a szervereket, hogy ne régi, hanem új játékokkal nyomják az emberek.
2015. jan. 8. 08:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt van bőven szerver: [link]

Megnyitod a console-t (0) a menüben éd beírod /connect ip

2015. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
és*
2015. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huuuuh nagyon köszönöm a linket! Nem gondoltam volna hogy így is lehet vele játszani. Szánalmasnak találom, hogy megszünteti a fő szervert csak hogy az emberek az újjab játékokkal nyomják!
2015. jan. 13. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!