Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek mit rendeljek?...

Szerintetek mit rendeljek? Mortal Kombat The Komplete Edition vagy Tekken 6. Mind 2 játék tetszik de egyszerűen nem tudok dönteni :/

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Tekkenes vagyok, de azt csak akkor vedd meg, ha nagyon sokat akarsz online játszani. A Mortalban sokkal több a szóló tartalom, feladat, megnyitható extra.
2015. jan. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Melyik univerzumot szereted jobban? Játszottál korábbi epizódokat?


A Tekken folytatólagos, a Komplete Edition egyfajta Remake.

2015. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen. A Tekken összes részével játszottam, viszont a Mortal Kombatnak tetszik ez a Morbid feelingje :DD

Szóval nem tudok dönteni Tekken 5 megvolt régen PS2-re,(amúgy Xbox360-om van most) és ott nekem nagyon tetszett a single az arcade mod stb.... A Mortal Kombattel játszottam havernál, és megtetszett nagyon viszont én igazából Tekken gamer vagyok , viszont valami újat is ki akartam próbálni... szerintem Tekken lesz és majd húsvét körül megnézem a Mortal Kombatet.

Amúgy bocsi hogy így eltérek a témától egy kicsit, de Mortal Kombat X-ről nem tudtok valamit ? Mármint hogy jön-e X360-ra?

2015. jan. 11. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!