Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van két régi PC-s játékom. A...

Daniel61 kérdése:

Van két régi PC-s játékom. A két CD tonkrement és már nem tudom öket telepiteni. Probáltam a játék kulcsokat Steam-on és Uplay-en aktiválni de nem fogadták el egyiket sem. Tehetek valamit hogy anélkül játszhassak velük hogy ujra meg kellene vegyem?

Figyelt kérdés

Prince of Persia - Warrior Within

Tom Clancy's Splinter Cell - Chaos Theory



#PC #játék #Prince of Persia - Warrior Within #Tom Clancy's Splinter Cell - Chaos Theory
2015. febr. 3. 15:32
 1/2 anonim ***** válasza:
írsz steam supportnak, ahol leírod, hogy tönkrement a CD, küldesz nekik/csatolsz fényképet a CD-ről, ahol jól láthatóak az infók, meg a CD kulcsról (ha nem a CD-n van hanem pl tokba ragasztva) és megkéred őket, hogy aktiválják a számládon.
2015. febr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Meglehet próbálni! De én úgy hallottam hogy a Steam ritkán aktivál így játékot..

Nekem egy The Saboteur játékom volt lemezen, sajnos kölcsön adtam valakinek, aki tönkretette... Írtam az Origin supportnak (chaten), bekellett küldenem a kódot, és rárakták az Origin fiókomra. Nagyon megkönnyebbültem, és örültem a gesztusnak. Szóval próbáld meg a Steamet, de ezek a játékok inkább valók Uplay-re mint Originre.. Steamet elsősorban.

2015. febr. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!