Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of Legends ben hogy...

League of Legends ben hogy lehetnék jobb adc?

Figyelt kérdés

Hali. Jelenleg silver III vagyok. Kb 1-2 hónapja lettem main adc de lassan egy éve játszom. Szeretek adczni, és valamennyire tudok is. Akiket használok: graves (main), sivir. Őket használom aktívan rankeden, mind a 2 vel + os ranked statba vagyok. Rajtuk kívül vayne, luci, cait akiket meg esetleg elő tudok venni. Corkizni is próbálok, de ő nem jön be.

10. percre általában 60-80 farmom szokott lenni. Ezt próbálom javítani és azon vagyok, hogy a 10. perc előtt ne menjek haza. Teamfightokban próbálok hátul maradni és a carryket focusolni, de ez néha egy vi jungel/ zed mid ellen nehéz. Nem szoktak megölni mert zed ellen ott a quicksilver sash ami miatt az ultija használhatatlan, de ha kifocusol vele vagyok elfoglalva. A meccsek 70-80% ában pluszos statom van. Igyekszem nem feedelni és defensive en játszani ha erősebb az enemy.

Nézek profiktól streameket stb, de mit tudok tenni hogy jobb legyek? Btw kalistázni meg akarok tanulni de nagyon nehéz a passive ja.. Nem adja :D a célom 10. percre minimum 80 farm de inkabb 90 és legalabb 1 kill



2015. febr. 16. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

osu!

játsszál vele sokat, segíti az egér koordinációt.


Graves, sivir nem rossz, csak az a baj mindkettőhöz értelmiségi support kell.


Ha hamar akarsz killeket, akkor érdemesebb lenne caitlyn-t vinni, passzív + nagy távolság miatt szépen tud kite-olni, ha jól csinálod 6-os szinten majdnem full manád van, így mehet is egy ulti a képükbe.


Figyelj a junglerre, pl supporttal együtt elkocogsz 10. percben sárkányhoz és 3-an megölitek. Az elején vehetsz wardos trinketet, de 10. perc körül már érdemesebb cserélni kék trinketre.


last hit: 10 percet nem érdemes nézni, mivel 2 percig nincsenek minionok. én azt szoktam mondani, 20 perc alatt legyen 180-200 cs-d.


kalista: tipikusan az az adc, ami használhatatlan low rankeden, mert a supportnak elképzelése sincs sok esetben, mit kéne csinálnia (pl kalista ultinál ő lövi ki magát stb), és ezzel buktad is bot lane-t (sajnálatos tapasztalat).


Ha hamar akarsz feljebb jutni, legyen 3 rúna oldalad, ap, ad, tank, tanulj meg minimum 3 lanen játszani (adc mellé jungler, mid, top, vagy support). Keress fas zbúkon vagy egyéb helyeken main supportot és vele duo-zz. Nem árt ha van skype vagy teamspeak, gyorsabb beszélni, mint pötyögni.

2015. febr. 17. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Osu? Az miaz? O.o


A feljebbjutát nem érdekel nagyon :D minden lanen tudok játszani, csak a top az ahol gyenge vagyok.

Caitlynnel majd próbálkozom. 4 runaoldalam van. Ap, ad, attack speedes adc es 1 olyan oldal amit átrakok life steal vagy armor penes adc runára

Köszi a választ

2015. febr. 17. 10:33
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]

egy játék ahol zenére kell kattintani megadott körökre, vagy lenyomva tartva húzni amerre gurul a golyó stb.


Van kereső, több millió számra létezik osu pálya, szimplán letöltöd a rar-t és belehúzod a futó osu ablakba, majd a saját kedvelt zenéidre játszhatsz.


Nekem sokat segített.

2015. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezen kívül japánul körülbelül az "igenis/tisztelettel üdvözlöm"-nek felel meg, az osu.


Nem feltétlenül kell arra koncentrálnod, hogy minél tovább ne backelj. Szituációfüggő, hogy mikor érdemes. Nyilván jó, ha tudsz venni BF swordot vagy cutlass-t az első backnél, de sokszor van hogy nem ilyen egyszerű a helyzet.

Zed és Vi ellen a qss-en kívül a supportodnak kéne védelmet nyújtani. Ha leexhaustolják az illetőt, neked van healed, qss-ed, supportodnak shield vagy heal vagy valami jó cc, nem kéne hogy gondot okozzon jó csapatmunka esetén.

Én személy szerint azért nem szeretek adczni, mert hiába van elfeedelve az ember, jó support + jó mindenmás nélkül nagyon nehéz carryzni egy jó enemy jax, vagy más bruiser/nuker ellen. A kulcs elméletileg a kiteolásban rejlik, hogy senki ne tudjon elérni hozzád, te pedig folyamatosan dmg-elsz, de ezt igen nehéz jól elsajátítani : ) Gyakorlás a lelke mindennek.

2015. febr. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi megnézem majd az osut :D most alakulóban van egy ranked team, szóval lesz csapatösszhang stb. Remélem meg tudnak majd védeni és fel tudunk jutni nagyobb divíziókba. Köszi a segítséget :)
2015. febr. 17. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!