Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet PEXben a rangokna...

Boti466 kérdése:

Hogyan lehet PEXben a rangoknak világonként külön-külön jogokat adni?

Figyelt kérdés
Úgy szeretném megcsinálni, hogy mondjuk van a world világ, ott pl. tud warpolni, viszont a world_nether világban nem tudok warpolni. Ami a PEX advanced permissions setup oldalán le van írva az nem működik, vagy lehet, hogy rosszul csinálom.

2015. febr. 22. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
ehhez inkább essentials Group manager kéne, ott a config.yml-ben lehet beállítani külön világra nézve is a jogokat, sajnos 1.7 óta nem a legjobb a pex, ráférne egy combos frissítés.
2015. febr. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:/ PEXes megoldás kellene, a essentials dolgait gagyi szerverekhez valónak tartom. Igazán ráférne tényleg egy nagy update, remélhetőleg ha át lesz írva Sponge API-ra akkor megkapja a frissítést is.
2015. febr. 22. 13:27
 3/5 anonim ***** válasza:

most gagyi vagy nem, nekem 2 resetenként összeomlott a PEX nálam, 4-5 reset volt mire úgy módosítgattam az amúgy eredetileg futó pexet, hogy hajlandó volt elindulni. Szívtam vele 3 hónapot aztán átálltam group manager-re, azóta nem volt ilyen gondom.


Funkciójában ugyan azt látja el mint a pex, nyilván pex hatásosabb, ha 500 ember rohangál a szervereden, de 100-150 alatt a group manager is megteszi, ennyi embernél még nem laggoltat, ha nem közvetlenül a bukkit.jarhoz kapcsolódik hanem essentials-ön keresztül küldi az infókat.


A pex az rettentően kényes, van, hogy megy, van hogy nem, pedig minden kód teljesen jól van berakva. Nálam is volt ilyen, főleg mikor világra nézve akartam kiosztani a jogokat, attól meghülyült. Vagy ott volt a prefix-suffix kérdése. 2 resetig ment prefix-szel simán, utána már csak info: prefix-szel ment, utána már be kellett rakni az üres suffix-ot is infóba, hogy hajlandó legyen elindulni, utána csak úgy vette be prefix-et, hogy nem volt infoban, stb. Rengeteget büntet.


Egy esélyt adhatsz a Group manager-nek, ha nem tetszik, kib* szod az ablakon mint macskát sz* rni és ámen.

2015. febr. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hányas verziójú, milyen szerver (Bukkit/Spigot)? Mert bebekavarhat az is, hogy nem kompatibilis az 1.8-cal, vagy a Bukkittal. Én azt ajánlom, hogy álj át 1.8-as Spigotra, mert az a legstabilabb és a legújabb pluginok is azt támogatják, például a PEX-et is csak azzal lehet használni.

[link]

2015. febr. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. válaszolónak: nekem tökéletesen működik a PEX, csak ezt nem tudom, hogy hogyan lehet megcsinálni. 4. válaszolónak: jelenleg 1.7-es verziójú spigot szerverfájllal futtatom a szervert.
2015. febr. 23. 15:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!