Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani hasonló játékot...

Tudtok mondani hasonló játékot mint az Amnesia The Dark Descent?

Figyelt kérdés
Tulajdonképpen olyan kéne amiben összelehet gyűjteni dolgokat ( nem papírokat mint a slenderben) és azokat fellehet használni a lényeg hogy ne olyan legyen hogy mész és megijedsz legyen benne több mint az amnesiában.(penumbrát ismerem)

2015. febr. 26. 20:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyanra gondolsz hogy lehet a játékban eszköröket kraftolni, vannak összegyűjthető dolgok stb... Valami hasonlóra gondoltál? Mert ha igen akkor megpróbáltam keresni pár játékot amik talán hasonlítanak az elképzelésedhez: Outlast(van dlc is belőle), Forest, Cry of Fear, Amnesia A Machine For Pigs(nem vagyok annyira otthon az Amnesiában és nemtudom hogy ez csak egy mód hozzá vagy egy teljesen másik rész, de azért gondoltam leírom) Írd le hogy pontosan mire gondoltál mert így nem tudok sokat segíteni. Azt írd le hogy a játékban lehessen kraftolni például fáklyát, legyenek összegyűjthető képek, jegyzetek esetleg? Vagy mi az elképzelés?
2015. febr. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Barbie: Princess Adventures
2015. márc. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Dead Island összes része
2016. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!