Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Roller Coaster Tycoon 1...

Roller Coaster Tycoon 1 veteránok adnátok néhány tippet miként lehet a legsikeresebben vezetni a jó öreg vidámparkot?

Figyelt kérdés

Tényleg minden érdekel!

Milyen árakkal érdemes dolgozni? Mennyire érdemes díszítésre költeni? Miket érdemes fejleszteni, építeni? Amit egyszer felépítettem vagy már eleve a pályán van érdemes-e egy idő után lebontani? Kajáldákat milyen sűrün érdemes rakni? Tehát minden-minden apró trükk érdekel ami ezzel a játékkal kapcsolatos. :)


2015. febr. 27. 19:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire aktuális még Neked a kérdés, csak most bukkantam rá, tippeket/trükköket keresgélve.


Én úgy szoktam a belépőt csinálni, hogy kb. 15-20 körül az elején, aztán ha jön értesítő, hogy szerintük kevés, akkor emelek.

Díszítésre nagyon sokat nem szoktam költeni, kis kerítés meg virágok szoktak menni, esetenként szobrok is, pl. kisvasút vagy hullámvasút köré, hogy legyen látnivaló. Hullámvasutat általában (hely és pénz függvényében) 2-3 darabot szoktam lerakni, valami extrémebbet, meg kicsit lazábbat is. A vizes és autózós (pl Go Kart) játékokat szokták szerintem leginkább szeretni, ezeket ha lehet mindig építek. Ha azt látom, hogy valamire nem szívesen ülnek fel, még olcsó belépő mellett sem, akkor kár erőltetni, ilyenkor szoktam inkább lebontani és valami másfélét rakni helyette.

A kajáldás részt én úgy szeretm, hogy kiépítek egy nagyobb placcot járdákkal, lerakom szépen egymás mellé (attól függően h hány elérhető) pár darab kajást és italost, melléjük 1-2 wc-t. Körberakom a kiépített járdát padokkal, néhány kukával, néha szoktam kirakni táblákat is. Valamint ide jöhetnek dekornak a virágok vagy alacsony kerítés vagy sövény körbe. Itt-ott azért külön is jó lerakni wc-ket, nem csak a büfé részlegre.

Ha kisebb parkom van, akkor csak egy büfé részt építek ki, ha nagyobb akkor kettőt-hármat, több felesleges szerintem, úgyis megtalálják.

Szerelőt/karbantartót általában ötöt szoktam felvenni, takarítóból, szintén park terület függvényében, nem árt többet is.


Ha még játszol vele mostanság is, írd le Te is ;)

2016. febr. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!