Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mivel jobb az eredeti wow...

Mivel jobb az eredeti wow mint mondjuk a tauri?

Figyelt kérdés
Jó pár éve taurin játszok és gondolkozok hogy átmenjek eredetire.Mi a különbség a 2 között azon kívül hogy ott a legújabb kontent van bugmentes többen játszanak és nem 3 év egy kontent. Lehetőleg ne ilyen fiktív válaszokat írjatok amiket eddig olvastam hogy: ég és föld stb... hanem "kézzel" megfogható dolgokat

2015. márc. 2. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Működik.
2015. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Aktuális kontent, nincsenek idegesítő bugok, nincs előre be nem jelentett dc, olyan is csak ritkán. Szerintem ez már önmagában elég sokat nyom a latba. Random raiddel is lehet bosst ütni. Highmaul normalt kb minden héten végig vertem randommal. Blackrock Foundry első részét is egy nekifutásra. Eredetin tényleg a WoW-al játszol, nem egy házi ezer éves kontentes utánzatával. De ha neked tényleg nem jelentenek ennyit ezek a dolgok, akkor felesleges eredetire kiadnod a pénzt.
2015. márc. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat valószínűleg megveszem melyik szerverre menjek? Hol játszik sok magyar? Úgy hallottam ragnaroson vannak a legtöbben
2015. márc. 4. 14:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Sosem értettem miért szempont embereknek hogy sok magyar játszon. Én köszönöm szépen tök jól elvagyok a realmon ahol vagyok külföldiekkel. :D
2015. márc. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A másik kérdésem az lenne hogy van ilyen battlechest ami 4000 ft benne van pandáig minden +1 havi játékidő. Elég ha ezt megveszem és később a wodot vagy kell a wod is hogy tudjak játszani
2015. márc. 4. 14:25
 6/8 anonim ***** válasza:
A WoD-ot későb is megveheted, viszont. A Wod-hoz jár egy olyan hogy egy karaktert feltehetsz instant lvl 90-re. De ha te 1-ről akarod felhúzni akkor lényegtelen.
2015. márc. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hm hát nem rossz az ha van egy 90 es kari de szeretnék mindenképp felhúzni 1 ről is egy karaktert mivel én csak catát ismerem, és szeretném megismerni a változásokat a karakteren fejlődés közben.Még lenne egy kérdésem, ugye wodon már új modellek vannak a karakterre, de ha én nem rendelkeztek a kieggel akkor is látom az új modelleket vagy sem. Köoszönöm az eddig gyors válaszokat megy a zöld mancs
2015. márc. 4. 14:36
 8/8 A kérdező kommentje:
Meg ugye van ez a recruit a friend ezt lvl 1 en is lehet? Tudom jó pár kérdésem van :D
2015. márc. 4. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!