Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tanksban az orosz...

World of tanksban az orosz T-62A-ig akarok eljutni, milyen sorrendben fejlesszem az előtte lévő tankokat?

Figyelt kérdés

2015. márc. 16. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a t43, t44 vonalon csináltam, de azóta bekerült az új light vonal is. Most azt ajánlom, mert a t54 light elég harapós.
2015. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 CptTomato ***** válasza:
100%
Nem vitatkozni akarok az elöttem szólóval... csak fontold meg hogy melyik stílust szereted jobban.... meg hogy mennyire vagy jó scout, mert ha nem igazán akkor inkább menj a medium ágra..
2015. márc. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Na ja, ez kimaradt a válaszomból.
2015. márc. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerint se light ágon menj, jobb szokni azt a játékstílust amit majd a t10 igényel.

Az előtte lévő 2 med line viszont elég érdekes és elég szépen különböznek egymástól.

Én T-44-nél tartok most, egész jó tank mobilis, front páncélját ha jól használod akkor egész jó, jól lehet vele szívatni a kezdő nehéz tankokat a városokban. Az ágyúja nem a legjobb, kicsiket lő és kevés az átütése, viszonylag nagy a töltési idő. Összességébe egy jól balance-olt közepes tank.

Ami elötte van t-43 az szörnyű :D kb lemásolták a t-34-85-öt és egy tierrel feljebb rakták.

T-34-85 pedig egy nagyon jó tank, jó ágyúval, fun vele játszani.


Most a másik ág:

Érdekes h a A-43 t6 med tankon a t5 ös ágyú található és mégis szuper sebzést lehet letolni egy t6 meccsen, akkor ajánlom ezt a tankot ha ismered a tankok gyenge pontjait, illetve ha kitudod használni a manőverezhetőségét, összességében ez is egy jó tank.

A-44: szuper úgy ahogy van rendkívül jó front páncéllal és ágyúval, a tank kialakítását (hátul lévő turret) jól kilehet használni főleg városokban.

Obj.416: még egy szuper tank nem is részletezném.



Igazából mindkét ág nagyon jó, én ha végeztem a t-44 el biztos nekiugrok a másik oldalról is főleg h nekem az obj 430 mindent visz :)

2015. márc. 25. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!