Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ma megvettem a Media Markt-ban...

Sport1992 kérdése:

Ma megvettem a Media Markt-ban a WoW Battlechestet, bővebben lent?

Figyelt kérdés
volt benne 2 ilyen kód beírtam és kiírta, hogy lvl20ig tudok ugye fejlődni és, hogy ez a starter edition, akartam venni gametimeot de azt írja nem vagyok jogosult rá, miért azt írja ki, hogy starter edition? Ha lvl20 után akarok fejlődni akkor a dreanort is megkell vegyem?

2015. ápr. 3. 20:18
 1/5 anonim ***** válasza:

a starter az ingyenes verzió. Tehát próba/demo, nevezd ahogy akarod.

Ezek szerint nem sikerült beváltanod rendesen a kódot. Próbáld meg még egyszer, (weblapon redeem a code) hátha akkor beadja. Nem kell a WoD-ot megvenni egyből, ha nem tetszik, akkor felesleges pénzkidobás lenne.


Amúgy én biztos nem vásárolnék Media Markt-ból játékot, tudod hányszor láttam már, hogy nem működik a kód és itt kérdezgetik mit csináljanak? Mert az MM dolgozói kilopják belőle a kódokat és azokat használják fel.

2015. ápr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CptTomato ***** válasza:
Ha még csak a média markt dolgozói lopnál ki belőle... én is akartam anno játékot venni mm-be és veszem le a polcrol látom hogy akkurátusan körbe van vágva a fólia, és ráadásul nem lett rendesen összezárva a doboz sem ... a következő kettő amit le vettem szintén.. akkor tovább áltam...
2015. ápr. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hello! Szerintem rossz kódot aktiváltál!

A dobozos Battlechest-ben 2-3 kód szokott lenni. Az egyik a WoW Upgrade (a tényleges battlechest) a másik 1-2 pedig ú.n. "Guest Key". Ezek a Guest Key-eket haveroknak tudod adni, ez annyira jó, hogy tudnak ők is party-ba invelni, és whisperelni.

2015. ápr. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kroptor válasza:
utolsónak igaza lehet, nagy valószínűséggel a guest keyt aktiváltad, ha minden igaz az aktiváló kód a játék kiskönyvén/valamelyik papírján van!
2015. ápr. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jah. Minimális angol tudás azért nem árt ha van :)
2015. máj. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!