Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Le tudja írni valaki, hogy,...

Le tudja írni valaki, hogy, hogy kell játszani a champions league focis kártyákkal és a spider - man heroes and villains kártyákkal?

Figyelt kérdés

Szabályra lennék kíváncsi, ha tudjátok, akkor légyszi részletesen. Nem muszály mindkettőét.

Előre is köszönöm. :-)


2015. ápr. 12. 12:42
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:

League of Legendsben Melyik a jobb champions?

Kennen vagy Kassadin vagy Xerath vagy pedig Orianna

Segítség! Marvel: Contest of Champions hack android?

Szeretném hackelni ezt a játékot és már egy csomó oldalt végig néztem De nem jutottam semmire ha valaki tudna küldeni egy magyar videót róla hackelési linkkel vagy leírná hogy kell nagyon megköszönném pls

Wot-ban mi a tapasztalatok ezekkel a kártyákkal?

Elsősorban olyan emberek válaszát várom akinek gt630 vagy hasonló teljesítményű vga-ja van (de nem úgy, hogy ezt hallottam, hanem akinek tényleg ilyen van). Tudom, hogy a többi hardver is számít, de engem most csak a vga érdekel (okoskodók kíméljenek).

Játszik-e valaki Champions of Regnummal?

Hogyha igen, melyik realm/oldal/frakció játékosai vagytok? Várom a válaszokat! Avrin Windhelm, TAG klán, Alsius oldal :)




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!