Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van rengeteg régi játék...

Van rengeteg régi játék széria amik érdekelnek, és nem játszottam velük mivel még fiatal vagyok. Megéri-e ezeket a játékokat az első részektől kezdve végigjátszani, vagy elég ha csak elolvasom a story-kat?

Figyelt kérdés

(Egy-két játékkal nem a korom miatt nem játszottam, csak elkerültük egymást/ nem jött ki az adott platformra/gagyi gépem volt)

-Mortal Komabt széria

-S.T.A.l.K.E.R széria

-Assasin's creed játékok

-Az össze COD

-Dead Island játékok

-Dead Space széria

-Crysis

-Byoshock

-Falloutok (inkább talán a 3 és a new vegas)

-Half Life széria

-Witcherek

(Minden címnél az összes játék, dlc-el együtt)

Ui.: Azért szeretném őket játszani, mivel szerintem már alap kultúrává nőtték ki magukat a játékos társadalomban, melynek tagja vagyok és egy két címet ciki h nem játszottam szerintem.

16/f



2015. ápr. 16. 21:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor most érdekelnek, vagy csak újabb divatmajom, aki szerint ciki és szar fiatalnak lenni?
2015. ápr. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ezek szerint rosszul fejeztem ki magam: igen érdekelnek is és kultúr játékoknak tartom őket
2015. ápr. 16. 22:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Az Assasin's Creedet megéri az első résztől kezdeni.

A Half Life hülyén fog kinézni a mostani grafikák mellett, de ne zavarjon, kezdd az elején.

A COD-nál ha eggyel játszottál, akkor minddel játszottál.

Van aminek a platform miatt nehezebb a gyökereit megismerni (Mortal Kombat), de megoldható. Viszont én ehhez nem ragaszkodnék.


Amúgy valahol 2000 körül húznám meg a határt, ami utána jött ki, azt a helyedben mindenképp végigtolnám.

Mármint amelyik tényleg tetszik. Csak azért, mert popkult, ne játssz vele, ha közben unod, mert az nem élmény. És az lenne a játék lényege, hogy szórakozz, nem az, hogy felmondd, mint egy leckét.

Ha valami kimarad, az érthető személyes preferencia, kor stb. miatt, nem kell komplettistának lenni, és ha a "játékos társadalom" ezért nem fogad be, akkor keress más ismerősöket, mert akkor azok nem igazi gamerek, csak karót nyelt hipsterek.

Rövid az élet, sok a játék. Rangsorolj!

2015. ápr. 17. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

tetszenek is, de persze ha nem tetszik, akkor nem játszom végig, de rengetegszer felemlítenek régi játékokat, tesznek rájuk utalásokat és meg kell ismerni a gyökereket, hogy tudj mihez kompenzálni, stb...

a filmeknél ugyanígy vannak, van pár alap

de visszatérve persze érdekelnek

és a mortal kombatok storya minden részben más? (már amennyire eltérhet)

illetve. azokat mettől érdemes játszani?

2015. ápr. 17. 13:25
 5/8 A kérdező kommentje:
meg rossz, h beszélnek valamiről és nem tudom miről vna szó
2015. ápr. 17. 14:09
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, értem én. De sajnos mindig minden helyzetben lesz olyan fogalom az életben, amit nem ismersz, vagy téma, amihez nem tudsz érdemben hozzászólni.


Szerencsére itt a megoldás viszonylag egyszerű élvezetes: több napnyi tömény játék. De azért ne vidd túlzásba :)


A Mortal Kombathoz ajánlanám ezt a varázslatos oldalt: [link] mert speciel ehhez én nem tudok hozzászólni, nem kimondottan szeretem a szériát, úgyhogy nem is igazán ismerem. De tuti jönnek majd szakértő válaszadók.

2015. ápr. 18. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2015. ápr. 18. 11:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Cryis-t megéri. De így utólag a witcher-t vagy a Call of duty-t el nem kezdeném. Még máig rémálmaim vannak egy-egy régi COD_tól.
2015. ápr. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!