Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Másik IP-ről működő gépre,...

Másik IP-ről működő gépre, miért nem engedi letölteni a Steam ugyan azzal a felhasználóival, a már megvett játékot?

Figyelt kérdés

Régen, míg otthon laktam szüleimmel apám csinált egy accountot, amire jó pár játékot vettünk meg. Mivel már elköltöztem hazulról, és apám se játszik már vele, így megadta felhasználónevét és jelszavát, hogy én is le tudjam tölteni a megvett játékokat a saját gépemre. A Steam észlelte is, hogy másik gépről léptem be vele, el is küldött neki egy kódot, amit aktiváltunk.

Viszont most fogalmam sincs, hogy miért jelzi ezeket a játékokat úgy, hogy ismét csak $-ért lehet megvenni... ha már egyszer ki lettek fizetve. Lenne még valami lépés? Kérlek segítsetek, mert így elég sok játék veszik oda.... és ez elég unfair dolog így...



2015. máj. 20. 09:16
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
A másik gépen még fel vannak telepítve a játékok? Ha igen, akkopr onnan le kéne őket gyalulni, hogy a Steam lássa, hogy tényleg nincs felrakva sehol sem. Ha ez sem működik Steam support.
2015. máj. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom.... olvasgattam utána, de máshol azt írták, hogy nem kell hozzá letörölni a másik gépről, elvileg így is kéne működnie. De fogalmam sincs, hogy akkor mi a gond. :/
2015. máj. 20. 09:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez fura. Nekem működik két különböző gépen is, csak egyszerre egyiken lehetek bejelentkezve.
2015. máj. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!