Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen LOL diviziotol erdemes...

Milyen LOL diviziotol erdemes streamelni Twitchen?

Figyelt kérdés
Melyik az a divizio ahol mar jonnenek a nezok ?

2015. máj. 25. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Master, Challenger. De azért nem csak skill kell a streameléshez.
2015. máj. 26. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sőt, nagyon nem a divíziótól függ, a lényeg, hogy tudj valami egyedit mutatni. Ez lehet az, hogy tényleg nagyon jó szinten játszol, és magyarázod, hogy mi merre meddig, de akár az is, hogy break-the-meta jelleggel funpickeket viszel, vagy más módon funolsz, pl mint Siv HD, vagy pont noob eloban csinálsz viccet a lowskilles játékosokból, de ha viccesen ragelsz vagy jól adod elő magad, az mind fontosabb tényező lehet, minthogy éppen csak silver alján vagy vagy diamond tetején. A nézők pedig nem fognak csak úgy jönni, tetszik vagy nem, de magas nézőszámot csak úgy fogsz elérni, ha promotálod magad, különböző csoportokban, fórumokon, barátok/ismerősök réven, mert hiába csinálsz jó terméket, valahogy el kell jutnia a potenciális nézőkhöz. Ez fordítva is áll, hiába hirdeted magad, ha nem mutatsz fel valamit tartósan, nem fognak nézni.
2015. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, szerintetek egy Diamond magyar jungler Tajvani szerveren mennyire lehet érdekes ? Csak mert ez vagyok én :D
2015. máj. 26. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:

A Tajvani szerveren nemtudom, milyen a szint, de a diamond az már szép, az biztos :)

Ha jól csinálod, tehát értelmes dolgokat mondasz, időnként összejönnek nagy playek, stb, szerintem arra már lehetne alapozni.

2015. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
kihivó vagy bronzt mint nicktron
2015. máj. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!