Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Focikatalógus VB tippjáték 200x200

Kategória: Szórakozás » Játékok

A kérdés

Felmentem először egy MTA szerverre, majd miután megvártam a letöltését, megváltozott az út, a házak kinézete, stb. Nos, azóta minden szerveren ugyan-úgy néz ki a kinézete a GTA világnak. Hogy tudom vissza állítani alaphelyzetbe a kinézetet?

Így néz ki most az út, a házak is ilyen elmosódott szürkés színű..Más szervereken se változott.

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: MTA, RPG, GTA San Andreas, map

2015. máj. 27. 15:05  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

[link]

Bocsi itt a link az MTA-hoz.

# 1/2Időpont 2015. máj. 27. 15:07 Privát üzenet
Teljesen töröld le az MTA-t és húzd újra

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2015. jún. 1. 21:39 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A cs 1.6 (counter strike 1.6) -om mindig megfagy de nem is tudok játszani 1pillanatot se. Belépek a botokhoz és le se tudom okolni be se tudok lépni az egyik csapathoz se. Ugyan...
Egy PC játékot szeretnék kiírni DVD-re, de mikor kiírom, a program kiírja, hogy helyezzem be a lemezt. Mikor behelyezem, s még egyszer beindítom a játékot, ugyan ezt írja ki....
Megvettem az euro truck simulator 2-t feltelepítettem Steam-mel utána feltelepítetten a Going East kiegészítőt ugyan úgy Steam-mel de nem működik. Miért?
Másik IP-ről működő gépre, miért nem engedi letölteni a Steam ugyan azzal a felhasználóival, a már megvett játékot?
A The Sims 4 Limited Edition ugyan az, mint a sima The Sims 4?
Hogy tudom az utorrent-t "alaphelyzetbe" állítani mert beállítottam rajta hogy gyorsabb legyen erre fel meg nem lett gyorsabb hanem ráadásul még nem is tölt de hiába törlöm a...

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Játékok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!