Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Next gen konzol vagy számítógé...

Next gen konzol vagy számítógép fejlesztés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Most így nyáron arra a döntésre jutottam hogy az egyiket teljesítem.Csak nem tudom hogy melyiket.Ti melyiket ajánljátok nekem?Indokoljátok a válaszotokat,kérlek.A számítógépem nem valami erős.Itt a gép:


Proci: Amd Athlon x4 760k 3.2 Ghz


Ram: Kingstone 2x2 Gb 1600 Hmz


Videókártya: Amd Radeon 6670 1Gb


Táp: Chieftech 550w



2015. jún. 13. 18:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább next gen
2015. jún. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire vagy eredeti játék pártik, ha az vagy akkor ugyan mindegy és inkább konzol, ha nem akkor nyÍlván pc mert pár db 10 000ft os játék után lehet elmehet a kedved.
2015. jún. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Next gen konzolokra uyganúgy lehet írni nem eredeti játékokat
2015. jún. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A konzolodat kidobhatod a kukába, amikor megjelenik a következő, mert onnantól nem fog kijönni rá túl sok játék, plusz az eredeti játékok baromi drágák és a next gen konzolokra még évekig nem lesz törés. A videókártyádat cseréld egy combosabbra (2gb ddr5), 8 giga ram mehet a gépbe és jó napot, elég lesz egy darabig megint.
2015. jún. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Még jöhetnek hozzá szólok.
2015. jún. 14. 13:46
 6/8 anonim válasza:
3-as válaszoló :D MARHA NAGY tévedésben élsz és mocskosul el vagy tájolva.... :D de ha én tévedek javíts ki ;)
2015. jún. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Xbox One. A pc-re minden évben rá kell költs majd több ezret hogy működjön rajta egy új játék.... tiszta röhej.
2015. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7: Amennyiért te Xbox One-ra játékot veszel, annyiból én majdnem egy új gépet. Te megveszel 8 eredeti játékot (újakat), én meg 3 év alatt költök annyit egy számítógépre.
2015. jún. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!