Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerepjátékosok! Hogyan...

Szerepjátékosok! Hogyan indítsam be az oldalam?

Figyelt kérdés
Tehát hosszadalmas munka után, de elkészültem a szerepjátékkal foglalkozó oldalammal. Nyugodt lelkiismerettel mondhatom, hogy igényes lett a design, és a megfogalmazásomban sincs kivetnivaló. Éppen ezért nem értem. Vannak látogatóim is szép számmal, de jelentkezők már nem igazán. Más hasonló oldalak néhány nap alatt beindulnak, nálam meg még egy, esetleg két regisztrációnak is örülni kell. Egyszerűen nem tudom mi a probléma. Sok helyen azt láttam, hogy ahová a jelentkezési lapokat kell küldeni, nincs egyetlen felhasználótól sem hozzászólás, a karakterek száma meg mégis csak egyre gyarapodik. Tehát hogy valahová máshová küldik a jelentkezést. Ha itt van a probléma, akkor mégis hová? Valaki, aki némi tapasztalattal rendelkezik ezen a téren, segítene?

2015. jún. 14. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem tetszik elég sok embernek az oldal, mondjuk a világ vagy a karakterek stb. Küldj egy linket, hátha tudok segíteni, vagy ha más nem lesz még egy látogatód :)
2015. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem adod meg a linket? NEM privátban, hanem itt!
2015. jún. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Link?
2015. jún. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2015. jún. 14. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Elolvastam az oldal szélén lévő ismertető-szerűség. Hányingerem lett tőle.
2015. jún. 14. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Már nem azért ötös, de szerintem a kérdezőt pont az érdekelné, miért gondolod így. Pontosabban az, hogy mit javasolnánk.

Nekem bejön mind a téma, mind a design is. A bevezető szöveggel sincs semmi baj, ha egyszer erről szól a szerepjátékod, akkor miért ne? Szerintem idő kérdése csak, hogy mikor indul be az oldal :)

2015. jún. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, ez egy ilyen fórumos izé? Kösz, nem. Azt hittem, asztali vagy számítógépes RPG-kről fog szólni.

A való világ teljesen hidegen hagy, pénzért sem játszanék egy ilyen játékkal.

2015. jún. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tényleg szép és igényes oldal...

De a bevezetője után én is sírva menekültem el. A legtöbb szerepező nem ezt keresi a fórumos szerepjátékokban. Ezt látják a valóságbán lásd: ValóVilág, Éjjel-Nappal Budapest meg mit tudjam én milyen szarságokat mutat még a média.


Tény, hogy a sok fantasy-kaland szerepjáték mellett ez egy egyedi téma, de sajnos pont azért egyedi, mert alig van olyan, aki kíváncsi erre. A szerepjátékosok általában nem "zülleni" akarnak, hanem megélni azt, amit a valóságban nem tudnak. Ezért olyan népszerűek a fantasy szerepek, mert más, mint a valóság.


Ez persze csak az én véleményem, tősgyökeres szerepjátékozóként én így látom a dolgot.

2015. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!