Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Prince of persia sands of...

Prince of persia sands of time nem tudom a mega freeze (vagy haste ha úgy tetszik) támadást megcsinálni?

Figyelt kérdés
tudom a kombót, hogy hogyan kell, jobb egérklick aztán r. de egyszerűen nem működik! már órák óta próbálgatok, ég egy snes controllerrel is megpróbáltam, de lehetetlen. mit lehet tenni ilyenkor? nektek van rá megoldásotok,vagy én csinálok valamit rosszul? már utánaolvastam, de semmi olyat nem találtam ami segített volna.

2015. jún. 16. 18:04
 1/3 A kérdező kommentje:
azóta már észrevettem, hogy az egyik power tank, az ilyen kifli alakú a körök mellett világító cucc még nincs létrehozva. utánaolvastam és elvileg 16 ellenséget meg kell ölnöm ahhoz hogy létrejöjjön, de ennyit nem tudok és végül vagy én, vagy a csaj meghal. egyszerűen ötletem nincs mit csináljak, már egyszerűen teljesen felhúzott az egész, valami ötlet?????????
2015. jún. 16. 20:12
 2/3 A kérdező kommentje:
mert egyébként most a felvonós résznél vagyok 81 százaléknál, ahol ezt kell alkalmazni,de így nem tudom
2015. jún. 16. 20:13
 3/3 A kérdező kommentje:
újracsináltam, az előző fejezetet és direkt nem szedtem fel ezeket a fehéren világító cuccokat. mostmár tudom aktiválni, csak azonkívül szimplán megölnek. asszem kezdem feladni
2015. jún. 16. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!