Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Prince of Persia: Warrior...

Prince of Persia: Warrior Within. Amikor felveszi a maszkot akkor a jövőbe vagy a múltbe utazik vissza?

Figyelt kérdés
És amikor látom hogy a Dahaka megöli, akkor az a múltbeli, vagy a jövőbeli énem? És van más időugrás a játékban? Körülbelül mikor játszódik ez az egész?

2015. jún. 18. 08:12
 1/4 anonim ***** válasza:

1. Ezen én is gondolkodtam, és arra jutottam, hogy a jövőbe kerül, de nem biztos


2. Linkek közé minek raktad be a WoW-ot és a LoL-t? Hogy többen megnézzék a kérdésed? :D

2015. jún. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok

Bocsi, a múltba kerül vissza, rosszat írtam le. :D

2015. jún. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Pontosan azért hogy többen nézzék :D
2015. jún. 22. 10:41
 4/4 anonim ***** válasza:

Én véleményem:

Maszk nem csinál semmit azon kívül "hogy megvéd a tipikus időutazó fizikától XD szal ha a múltban meghalsz, meghalsz a jelenben is"


Múlt és jelen között a portálok váltogatnak, és amit a max után talál később viszi vissza.

2015. jún. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!