Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Yugioh! Power of chaos yugi...

Yugioh! Power of chaos yugi the destiny játék laptopon nem indul el teljes képernyön, mit tegyek?

Figyelt kérdés
a játék indul csak kicsinyitett képbe nem teljesbe, na értitek, hogyan lehetne ezt megoldani?

2015. jún. 19. 16:44
1 2
 1/11 anonim válasza:
neked vagy a géped gyenge vagy rossz a játék :)
2015. aug. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
akkor valami baj van a játékkal mert nekemis volt régebben ilyen énis játszottam vele és tudtam vele teljes képernyőben és mindegyik kártyám megvolt benne mivel letöltöttem a cheatet :)
2015. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
és azt honnan lehet letölteni?
2015. aug. 10. 19:24
 4/11 anonim válasza:
arra már nem emlékszem és már nincsen gépem mert elromlott majd ha lesz akkor majd megkeresem és miért csak yugioh power of chaos yugi of destiny-vel játszol több fajta yugioh power of chaos is van :)
2015. aug. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
ja tudom játszom a többivel is, meg online is mások ellen.
2015. aug. 10. 19:41
 6/11 anonim válasza:
hu én már aligvárom hogy legyen gépem éshogy online játsszak mert én a yugioh-ba annyira jó vagyok hogy világprofi vagyok :)
2015. aug. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
nekem nincsen paklim de online majd lesz én már elképzeltem hogy online milyen szörnyeim varázs és csapda lapjaim legyenek :)
2015. aug. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
a valoságban nekem sincs paklim de nem is baj ugyse tudnék senkivel játszani, online viszont vannak jo lapjaim
2015. aug. 10. 22:40
 9/11 anonim válasza:
nekem online meg a sors hős plazma a dlap azok együtt a pusztítás lapja mert plazmának az a képessége hogy az ellenfél nem tud se varázslapot se csapdalapot használni se a szörnyeinek a képességét plazmának még az a képessége hogy támadásban elpusztíthatatlan feltudja robbantani az ellenfél szörnyét és annak a szörnek a támadó pontjának a felét megkapja az ő támadó pontjának kétszeris tud támadni ha a támadó pontjából ezret levon szóval plazma plusz a dlap az eggyütt elpusztithatatlan lesz majd a sárkány hívomis erőfalamis,miror force,magic cylinder,gravity blindemis meg lesz majd egy olyan lapomis amivel hármat tudok kívánni és bármilyen lap lehet amilyet akarok csak mindig amikor kívánok fél életpontot kell levonnom de már annak a lapnak elfelejtettem a nevét de egy yugioh gx nevü müsorban ott van lesz kapzsi kancsomis lesz nagylelkü áldásomis és még sok minden a barátomnak van egy olyan lapja amivel le tud vonni végtelen életpontot és nemcsak egy olyan lapja van sok ezért ő a világbajnok ebben a játékban :)te melyik fajta yugioh onlinenal szoktál játszani? :)
2015. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
az én paklim az majd legyőzhetetlen lesz ahogyan az öcsémé is :)
2015. aug. 11. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!