Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3, launcher és Origin...

Sims 3, launcher és Origin kliens kérdés, kicsit hosszú, mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

A történet: megvettem a Sims 3 alap játékot lemezen, a benne lévő kódot aktiváltam az Originben, tehát eredeti. Ugyanígy megvettem hozzá egy Királyi Lakosztály cuccok kiegészítőt, aktiváltam, szintén eredeti. Működött, tudtam vele játszani stb. Ki akartam próbálni, hogy torrent oldalakról letöltött kiegészítő is működik-e, így leszedtem az Évszakokat. A telepítés okés volt, ugyanúgy viselkedett, mint a másik kettő a telepítéskor, crackeltem is, viszont ha rákattintottam, automatikusan az Originbe irányított, ami viszont nem ismerte fel, és nem indult el tőle a játék. Letöröltem az Évszakokat, ahonnan csak tudtam, pl. vezérlőpult stb., újraindítottam a gépet, de nem indítja el már az eredetileg fent lévőket sem. Azt írja ki, hogy a Sims 3 launcher leállt... sok oldalon böngésztem utána, hogy ki hogyan oldotta ezt meg, de nem lettem okosabb, továbbra se működik. Egy CC Cleanert is végigfuttattam, de továbbra se semmi. Mit lehetne tenni? Próbáltam a mappájából, a Program Files-ból elindítani, de nem csinált semmit. A kalóz kieg. előtt teljesen normálisan működött. Utána megpróbáltam crackelni a Királyi lakosztályt, de úgy se működött. Már tényleg nem tudom, mit csináljak vele. Ha letörlöm a gépről az összes Simset meg az Origint is, akkor utána az Originem még élni fog, nem? És amit letöltöttem már, tehát a fiókomhoz tartozik ez a 2 játék, azt nem kell megvennem megint, hanem csak újratelepíteni? Így működhet? És az elmentett dolgaim, az eddigi házak, családok stb. elvesznének? Van értelme vagy van más megoldás?

Bocsi a hosszú kérdésért, csak hátha segít a sok részlet... Előre is köszi!



2015. jún. 26. 01:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!