Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok ehez a gépigényhez...

Korthez kérdése:

Tudnátok ehez a gépigényhez valami jó mmo-t? Lehetőleg magyar lenne a legjobb és metin vagy cabal-nál valami jobb kidolgozottság se lenne rossz. proci:AMD 2x 3.12ghz VGA:1GB ram:4GB

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 15:54
 1/7 Alighanem19 ***** válasza:
Magyarul csak a Gates of Andaron, de az sem sokkal különb a Metinnél. Nem-magyart sokat tudnék mondani.
2015. júl. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a nem magyar sem rossz csak h valami jó kidolgozott legyen a karakter emg a környezet :)
2015. júl. 27. 18:44
 3/7 anonim ***** válasza:

WoW?

Rift?

Tera?

BnS?

SWTOR?

DCO?

TSW?

GW2?



Amúgy torony magasan a WoW privátszervereket ajánlom elsőre. Ha kezdő vagy lesz jópár hónap mire beletanulsz, már ha nincs segítséged.

2015. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
figyu a Bns a Blade and Soul-t takarja emrt ha igen akkor küldenél letöltő oldalt? mert én nemtaláltam sehol sem pedig nekem az tetszett eddig a elgjobban amikro keresgéltem
2015. júl. 28. 13:16
 5/7 anonim ***** válasza:
BnS-t jelenleg európában csak egy Orosz beta szerveren lehet játszani. Érdemesebb megvárni az erdeti EUs megjelenést.
2015. júl. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
tehát már lehet vele játszani oroszül? az nemszámit h mien nyelv az engem nemérdekel nagyon mert én pl:Cosmic Break 2 vel isjátszok és az egész japán ami engem nemzavar mert rájvök midnenre de ha lehet a BNS-el játszani PLS 1 linket
2015. júl. 28. 13:54
 7/7 A kérdező kommentje:
megtaláltam de azért köszi az infókat :)
2015. júl. 28. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!