Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Streamelés Twitch-en. Tippek...

OOTedyOo kérdése:

Streamelés Twitch-en. Tippek és trükkök hogyan kezdjek bele?

Figyelt kérdés
Sziasztok,régóta ..nagyon régóta tervezem már hogy belekezdek a streamelésbe.Aztán ha nem megy ott is hagyom de egy próbát mindenféleképpen megér,és csak tippeket,tanácsokat szeretnék kérni mire figyeljek az elején milyen programok kellenek milyen szarvas hibák vannak stb. Előre is kösz!

2015. júl. 29. 11:05
 1/7 Zola18 ***** válasza:
Milyen géped van és milyen neted? Bele se kezdj ha a neted és a géped nem alkalmas rá, senki sem nézni ha nem élvezhető a minőség. :)
2015. júl. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Először is kell egy jó streamer program. Xsplit fizetős, illetve néha hülyéskedik, de OBS-sel (Open Broadcaster Software) eddig nem volt problémám, és ingyenes.

Másodszor, nem tudom, hogy tervezel-e beszélni, de ha igen, akkor mindenképpen kell a "jó beszélőke" (magyarul tudjál rendesen beszélni élőben is, ne legyen lámpalázad, ne dadogj, ne beszélj se túl gyorsan/hadarva vagy túl lassan, értelmesek és egészek legyenek a mondataid, ne legyél félénk, satöbbi) - ehhez kell egy kis karizma. Na meg a megfelelő minőségű mikrofon.

Harmadszor kell egy játék, amiben valamilyen módon jó vagy - legyen az taktika, fegyver- vagy akár játékbemutató, meg persze gameplay. Bizonyos játékokban szükséged lesz néhány társra is.

2015. júl. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A netem az ilyen: Ping: 23ms

Down s: 32.60mbs

Uplo s: 5.95 mbs


A gépemen pedig nem tudom mikre vagy kíváncsi,lássuk csak

Proci: intel r core tm i3 2100 cpu 3.10ghz

RAM: 10 GB

és valami ATI videó kártya fogalmam sincs hogy arról hogy mondjak többet nem tudom merre van,és hogy még miket kéne mondanom a gépemről.. :c

2015. júl. 29. 13:18
 4/7 A kérdező kommentje:
Természetesen a karizmámmal nincsen baj imádok beszélni kommunikálni,azzal nincs probléma,és game ek is vannak amikről tudnék streamelni természetesen :)
2015. júl. 29. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanennyi a netem, a gépem egy leheletnyit gyengébb, de én nem tudtam 120as pingek nélkül streamelni, akármennyit is változtattam itt-ott. Sőt, a közvetítés is hajlamos volt laggolni. 60as net alatt szerintem ne próbálkozz vele, mert mindkét oldalról élvezhetetlen lesz. Itt mellesleg az upload érték számít sokat - az a 6 elég kevés, főleg ha 720pben szeretnél streamelni.
2015. júl. 29. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem rendben :s
2015. júl. 29. 14:24
 7/7 Zola18 ***** válasza:
100%
Hát igen ez eléggé kevés. Nekem is ilyen netem van és nem tudtam streamelni laggolás nélkül.
2015. júl. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!