Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Magyarországon szoktak rendezn...

Magyarországon szoktak rendezni larp napokat/napot?

Figyelt kérdés

egyik barátnőmmel érdeklődünk a larp iránt(?) főleg a fantasy larp az ami megfogott..és nemhiszem h M.o-n olyan nagyon folyna vagy híres lenne ez a műfaj..pedig amerikába igen népszerű..


szal a kérdés az lenne h szoktak-e itthon tartani? és ha igen milyen sűrűn?



2015. aug. 16. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy nézed-e még a válaszokat, de azért leírom.


A meglátásod nagyon is helyt tud állni. Sajnos Magyarországon ez egyáltalán nem egy kiforrott dolog, de mire is számíthatnánk, maga az asztali szerepjáték sem, nemhogy méga larp.

Kollégiumba ahol lakom, ott van egy emberke, azok szoktak néha rendezni, de csak úgy haveri társaságban, valahol Kecskemét környékén, pontosan nem tudom.

Egyszer nekem is volt szerencsém kipróbálni. Hát egy bizonyos szempontból kegyetlen jó, főleg, ha bele tudod magadat élni, viszont én kifejezetten szerepjáték rajongó vagyok, de ez nekem már nem adta vissza az élményt, amikor leültünk a hangulatos, berendezett szobába, és haveri társaságba elmulattuk akár 12 órán keresztül is az időt.


Úgyhogy a válasz igen, és nagyon ritkán.

2015. aug. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!