Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SeeMTA frakció segítség?

SeeMTA frakció segítség?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne, hogy elkezdi a játékot full üresen, az mégis honna szerezhetne fegyvert úgy, hogy ne ő húzza a rövidebbet, ne rabolják ki, próbálok haverkodni, meg minden, hogy legyen valami szállítóm, fent vagyunk TS-en és még úgy is kirabol.



A másik lehetőség a frakció, ott oké, hogy ha belépsz, akkor már vágnak át meg rabolnak ki, és fizud is van, persze RP-zni kell sokat.



A harmadik kérdésem, hogy van a leader és a frakció tagok. Honnan szedik azt a korlátlan mennyiségű pénzt és fegyvert? Nekem furcsa, hogy a semmiből jön.


Most egy alap ember mégis mit csináljon?

Bandázni vagy maffiázni akarok, vagy elég ha csak üzletelhetek velük, de nem tudom ki kicsoda és vagy átvágnak vagy kirabolnak, elfutnak a pénzzel, vagy megölnek.


Valaki válaszoljon ezekre, mert már unom.


Amúgy RP-zni jól tudok, annyira sok tudást nem igénylelt, csak elképzelem IRL, és mindent le RP-zek, de 2 hónapja már csinálom, de mit érek vele, ha semmim sincs, se társak, akikkel hülyülhetek TS-en, a játékban, nincs pénz, ezáltal nincs semmi, és ezek miatt nincs RP sem, sem akikkel RP-zhetek.



2015. aug. 24. 05:25
 1/8 A kérdező kommentje:
*akkor nem vágnak át
2015. aug. 24. 05:27
 2/8 A kérdező kommentje:

Nekem az elég lenne, ha sehova se kerülök be, csak legalább adjanak el nekem fegyvert.


Aztán megkérek 3 havert, hogy jöjjön játszani, veszünk egy jó kis régi fajta banda kocsit, és játszunk magunknak, meg RP-zünk, meg rablunk, csak nem frakcióba, persze majd idővel az is.



Csak legyen valaki akihez mindig fordulhatok ha fegyver kell. Na ezt az embert hol találom meg?

2015. aug. 24. 05:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Ismeretséget kell kiépíteni.


Angol névvel, rendes skinnel kell egy bandás elé állni. Kell egyfajta kisugárzás, és jól kell felvezetni a témát.


Amúgy minek kéne fegyver?


Próbálj olyan helyen üzletelni, ahol nem rabolhatnak olyan könnyen.

2015. aug. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ.


Viszont a frakció kérdésre még senki nem válaszolt.


Már annyira tudni akarom, hogy honnan van ezeknek annyi fegyvere meg pénze a semmiből, ráadásul a fizetést is ki kell osztani valamiből. Drogot azt termesztik, csakk tippelem, de valamiből el kell ültetni, de a fegyvert nem lehet szaporítani

2015. aug. 24. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:

A drog hajón érkezik, naponta. Egy NPC soron átküzdi magát az erre jogosult illegális frakció, és már vihetik is a cuccot.


Pár fegyvert régen lehetett craftolni, ebből az időszakból nagyon sok megmaradt.

2015. aug. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
És a crafthoz anyagot honnan szedtek?
2015. aug. 24. 20:33
 7/8 anonim ***** válasza:

Barkácsboltban, stb...


Már kivették ezt a rendszert, és a megmaradt fegyverekkel kell gazdálkodni.

2015. aug. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ijj, az nem jó, ha egyre többen fognak játszani, mindenki vesz egyet, előbb utóbb elfogyik.
2015. aug. 25. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!