Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA 5, NINCS KULDETES. Miert...

GTA 5, NINCS KULDETES. Miert nincs kuldetesem? Help me please!

Figyelt kérdés

en is feltennek egy kerdest:

azt szeretnem megkerdezni hogy en a GTA 5-TEL jatszom PS3-mon es nah szoval xD szeretnem megkerdezni hogy miert nem megy nekem a gta 5 ???

NeM az hogy megakadt,semmi ilyen...


Arrol van szo hogy nincs menetem/kuldeteseim, sokat neztem az interneten hogy miert van ez, nem irnak jokat marmint en azokat kiprobaltam de nem sikerult, semmi menetet nem kaptam akkor se.


A legutolso menetem az az volt hogy lekellet loni 20 embert (direk egy megadott szam volt oda irva , mert annyit kellett leloni)

Megcsinaltam

Utanna mar nincsenek kuldeteseim

Kerlek segitsetek ...


Felhivtam mar Franklint talalkoztam is vele de akkor sincs menetem


Felhivtam Trevort majd talalkoztam vele akkor sincs menet


Felhivtam Michaelt de akkor sem kaptam menetet ...


Le fekudtem aludni is, meg este utcakrol utcakon jartam hogy keressek egy not hogy beszljon az automba es egyett nyalakodjunk (ertitek hogy ertem) , utanna se adott menetet, autoztam, nem adott menetet, felhivtam mondjuk mindenkit de vagy az volt oda irva h busy ugye foglalt vagy leave the massege ugye kuldjel uzenetet vagy felhivtam es talalkoztunk a szemellyel akit felhivtam telefonon...


Segitenetek???

Nagyon szepen kerlek titeket !!!! :)



2015. aug. 29. 10:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Csináld meg az összes mellékküldit. Ha ilyen narancssárga karikák vannak a térképeden, hogy gyűjts be valamit, akkor azokat is. Nekem is ez volt xbox-on. Valamilyen küldetés nincs megcsinálva. Esteleg nem szerezted be azt a ruhát, ami a küldetéshez kell..
2015. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szia !

Koszonom a valaszodat, de csak egy baj van amit irtal , hogy nekem nincsen narancssarga "jelek".


Igazabol tudom hogy mirol beszelsz, pl. a kerdojelek meg ilyesmik , azok megvannak csinalva (marmint, nekem voltak kerdojelek , de mikor megcsinaltam oket az osszeset amik megvoltak adva utanna mar nincs kuldetesem)


Es a Trevorral kellet amugy lelonom 20 embert , es sikerult is nagy nehezen es utanna mikor azt a menetet atmentem akkor mar azota semmilyen kuldetes nincs ...

2015. aug. 30. 13:54
 3/22 anonim ***** válasza:
Másik karakterrel kell menni, vagy valam, valami csak van.
2015. aug. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

probaltam mar masik karakterrel is , de semmi :((


...

2015. aug. 31. 14:30
 5/22 Ballog válasza:
Még az lehet hogy Franklinnel el kell dugni egy 4 személyes járművet egy sikátorba vagy vmi kihalt helyre beállsz vele és felhívod asszem Michaelt, Trevort, vagy Lestert. a lényeg az hogy vmelyiket fel kell hívni már nem emlékszem rá melyiket, ha meg más van akkor nemtom, még utána járok ;)
2015. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

nagyon szepen koszonom! :)


De ha meg van otleted irj :)

Amugy meg ezt a modszert meg nem csinaltam, remelem bevallik ...

tenyleg nagyon koszonom!

2015. szept. 1. 14:16
 7/22 anonim ***** válasza:

Ballognak igaza van.


Amúgy ez is egy küldetés része, hogy lopj el egy 4 személyes autót, amivel el tudsz bújni

2015. szept. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

de hogy szerezhetem meg az autot azta 4 szemelyest , mert ha nem talalok, akkor nem jutok tovabb?

Es ezt az utcan kell megtalalni vagy valamilyen helyen (egy kuldetesi helyen) "ami nincs" nekem :(

marmint nincsen nekem kuldetes se kuldetesi hely ahova elkene menni

semi kuldetesi helyem nincs jelenleg se mellekuldetesem se pedig "betu" kuldetesem se pedig kerdojel, se pedig, "iranyito dzsipiesz"-em sincs


Es ha esetleg latok egy ilyen autot akkor ugye tok mindegy a szine , meg az hogy ule benne valaki


Es amugy koszi a valaszt :))

remelem bevallik, de , mint irtam ha van meg otlet akkor nagyon szepen kerlek irja(tok)

Koszi :))

Amugy az en playstationom angol szerkezetu szoval angolul beszelnek mindent angolul csinalnak szoval angolul van a :)) jatek

2015. szept. 2. 15:15
 9/22 anonim ***** válasza:

Ahhj ne problémázz már annyit. Keress egy autót, lopd el és menj be valami szűk utcába. Am ha beszálsz, akkor kiírja, hogy ez alkalmas-e vagy nem.


Fr@ncért kell ennyit problémázni...

2015. szept. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

okke mar csak egy kerdes volt, akkora bun?

Sztm. nem

2015. szept. 2. 16:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!