Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ez tényleg káros lehet?

Ez tényleg káros lehet?

Figyelt kérdés
van például az outlast nevű horror játék..és az nem káros a gyerekek elméjének?olyasmit hallottam,hogy tudat alatt sokkolják az agyat..

2015. szept. 27. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem károsabb, mint egy horror film.

Egyébként nem véletlenül van korhatár. Ha gyerek kezei közé kerül az már nem a játék hibája.

2015. szept. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát nem gyerekeknek találták ki. Egyébként ez emberfüggő. Van akit 15 évesen sem riaszt meg a kelleténél jobban, van akik felnőtt korukban sem bírják a horrort, és nagyon berosálnak tőle. 18 évnél sokkal fiatalabb gyerekeknek nem ajánlatos kipróbálni, főleg ha nem is bírják az ijesztgetést.
2015. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én végigjátszottam, de nem lettem tőle más ember, azt elhiheted. Azért nem annyira félelmetesek ezek, mint ahogy egyesek gondolják... semmivel sem okoz nagyobb kárt mint egy horrorfilm.
2015. szept. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Közel nincs egy "Megan is missinghez". Amúgy meg van rajta korhatár, ha a gyerek játszik vele és valami baja lesz tőle az a szülő hibája.
2015. szept. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Aki fogékony az ilyesmire,befolyásolható,nem tudja a játékvilágot különvenni a a valóvilágtól,annak igen.

Én 16 voltam amikor az outlast-el játszottam 2013-ban.

És még szabadlábon vagyok,valamint nem az idegosztály kórterméből írok:D

2016. márc. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én is kijátszottam, és csak annyiban változtam, hogy a fanja lettem ennek a játéknak!^^
2016. júl. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!