Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem lehet tovább vinni...

Miért nem lehet tovább vinni a mafia 2-őt?

Figyelt kérdés
el vittem 70%-ig,.. aztán ki irja hogy kik készitették meg ijenek.. ez lehet a vége, vagy csak kivágtak egy részt bleöle?? O.o ha valaki tud valamit ezzel kapcsolatban kérem irjon

2015. szept. 28. 17:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%-ot csak akkor ersz el, ha a fo kuldetes melle meg teljesitesz mindenfele csip-csup dolgot. Pl. megtalalod az osszes Playboy magazint, az osszes Wanted posztert, meg azt hiszem egyebek is vannak. Szerintem nem erdemes vacakolni azokkal.A fo kuldetest befejezted, nem vagtak ki belole semmit. :)
2015. szept. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
áh akkor nagyon el****ták a végét , nincs is normális befejezése:( én idegeskettem h akkor lehet nem a teljest szedtem le... kössz a választ :)
2015. szept. 28. 18:49
 3/6 anonim ***** válasza:
?? a Mafia 2-nek nagyon klassz a befejezése. Lehet, hogy valami rosszat szedtél le; lopott verziónál gyakori az ilyen probléma.
2015. szept. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mert neked melyik kuldetèsnèl van vège?? :D
2015. szept. 29. 11:56
 5/6 A kérdező kommentje:
vagy is melyik kūldetès az utolsó
2015. szept. 29. 11:56
 6/6 anonim ***** válasza:
ott van vége,hogy megölöd Carlo Falcone-t a planetáriumában,be a kocsiba,és "credits"
2016. jan. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!