Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360ra gta4 vagy mafia 2?

Gehdjfztuz kérdése:

Xbox 360ra gta4 vagy mafia 2?

Figyelt kérdés
iletve gta5 vagy mafia 3?

2015. okt. 10. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

GTA V, kizárólag.


GTA IV: a leggyengébb 3D-s GTA.

Mafia II: Max. 15 óra alatt végigjátszod, és mindent láttál benne.

Mafia III: Még meg sem jelent, és nem is biztos, hogy lesz 360 verzió.

2015. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
de nekem egy kicsit drága a gta5, ugyhogy inkább valamelyikre gondotam, szóval gta4 vs mafia2?
2015. okt. 10. 12:36
 3/15 anonim ***** válasza:

Kérdező ne hallgass az előzőre, nagyon is jó a GTA IV!

A történet sokkal mélyebb és kidolgozottabb, a karakterekre is igaz ugyan ez, a V főszereplői elég jellegtelenek lettek, egyikőjüket sem ismerjük meg annyira mint Niko-t. A város is sokkal jobb mint a V-ben Los Santos, mert utóbbi olyan jellegtelen, nincsenek benne annyira jellegzetes részek, mint Liberty City-ben (pl: reptér(legjobb a GTA sorozatban, metróhálózat...) Mondjuk itt nincs vidéki rész. A minijátékokból és járművekből is kevesebb van a IV-ben, illetve a fegyverarzenál is az V-ben a nagyobb. A multi pedig kinek mi, ha van egy haverod és van fantáziátok akkor az IV múltija is hatalmas fun, de az V-ben a GTA Online tartalmasabb, mondjuk a pénzközpontú játék miatt kevésbé fun, de elég szórakoztató így is. összességében

az IV jobb (nálam a legjobb GTA a San Andreas-al karöltve), de a V is jó. Mivel mondtad, hogy drága neked, ezért előbb a GTA IV, majd ha olcsóbb lesz akkor jöhet a V.


A Mafia 2 is jó, nagyon hangulatos és szórakoztató, de hihetetlen rövid. Az első végigjátszásom 8-9 óra volt, tartalom se nagyon van benne, mivel alaposan megvágták a játékot, hogy tudják tartani a határidőt. Ja és nevetségesen könnyű, még nehéz fokozaton is. Mondjuk 1-2 végigjátszást megér, de a GTA IV, jobb úgyhogy az legyen. :) Ha viszont lesz pénzed a Mafiát se hagyd ki. :)

2015. okt. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó válaszoló!:) és ugy inkább csak járkálni, hülyéskedni megyik a jobb és gkrafikailag?
2015. okt. 10. 18:20
 5/15 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó válaszoló!:) és ugy inkább csak járkálni, hülyéskedni megyik a jobb és gkrafikailag? melyiben van több fegyver, kidolgozotabb, élmény, élvezet?
2015. okt. 10. 18:24
 6/15 anonim ***** válasza:
ha gta iv vs maffia 2 akkor gta iv. multi miatt jobb, egyebként gta v
2015. okt. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
a multi annyira nem érdekel, inkább az egy játékos rész
2015. okt. 10. 20:44
 8/15 anonim ***** válasza:
Az elozo valaszomban azt akartam irno multiban egyértelműen jobb sztem. Na a maffia 2 jo szep de rovid történetu es utana nincs szabad csaszkalas. Nekem mind 2 tetszett, de én ezeket a játékokat mar csak hasznaltan vennem.
2015. okt. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tehát játszok vele pár órát és vége? aztán kezdhetem elöröl? de a kűldetések között lehet? meg ha multi van benne akkor azon kb. hányan játszanak? ezzel elentétben a gta4 egy tipikus gta? köszi utolso!:)
2015. okt. 11. 12:24
 10/15 A kérdező kommentje:
amugy újonnan szeretném rendelni kb. 6k-ért mindketött, ugy melyik éri meg jobban?
2015. okt. 11. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!