Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek a GTA vagy a Mafia...

Nektek a GTA vagy a Mafia játékok tetszenek jobban?

Figyelt kérdés
Sziasztok!A kérdés adott. Grand Theft Auto vagy Mafia játékokkal játszatok szivesebben? Miért? Nekem a GTA sorozat jobban bejött, ott kicsit nagyobb szabadságot éreztem, főleg a GTA-ben, hogy már az elején bejárhatom egész Los Santos-t és akkor veszek fel küldetést amikor akarok. Ugyanakkor a Mafia 2 története nagyon megfogott, a kedvencem a GTA 5 története, de ez is király! Főleg a börtönös rész, mikor kiszabadulok stb.

2015. okt. 18. 10:47
 1/6 anonim ***** válasza:
nálam a GTA az abszolút befutó.
2015. okt. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hangulatra a Mafia, játékmenetre a GTA.
2015. okt. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mafia 2 messze jobb volt mint a gta 4... viszont GTA5höz nemlehet a mafia játékokat hasonlítani föleg nem az 1est. Bár az mafia 1 története még akkor is jobb mint gta4
2015. okt. 23. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát az 5-höz majd a Mafia 3-at lehet hasonlítani. A GTA 4 grafikája szerintem szebb mint a Mafia 2-é. DE a GTA-kban nagyobb a szabadság! Mafia 2-ben mindig muatatott valmit a térkép hogy hova menjek, meg menteni sem lehetett, mindig a játék mentett, autóból nem lehet lőni. Jó mind2 de a Mafia 2 befejezése nem a legjobb, nekem nem tetszett, míg a GTA-k befejezésében mindig volt valami a lövöldözésen kívül. SPOJLER: GTA 4-ben a helikopter üldözés, 5-ben a vezetgetés meg + a végén a kocsi vízbe gurítása. SA-ban Sweet elkapása, kocsiból lövöldözés. Vége. Szóval ezek után a Mafia nem volt nagy valami. Viszont amit már a Mafia 3-ról tudni lehet azokból szerintem elég jó lesz.
2015. okt. 23. 07:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért, nem mindegy, hogy melyik GTA-hoz hasonlítjuk a Mafiákat. Szerintem a Mafia 2 sokkal jobb játék mint a gta 4, nincs annyi szabadságod, de a történet kárpótól ezért. Mafia 1-t nem játszottam sajnos végig, így arról nem nyilatkozom, de nem hinném, hogy egy GTA:SA, vagy Vice City magasságokba felérne. És igen, a GTA 5-t majd a Mafia 3-al kellene összehasonlítani.
2015. nov. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, de van akinek inkább a történet a lényeg, (Mafia) de van akinek direkt a sok szabadság számít, úgy meg a GTA SA sokkal jobb lesz mint a Mafia 1. A Mafia 2-ben kicsit idegesített, hogy mikor kicsit gyorsan mentem már jöttek a rendőrök, felírták a rendszámot stb és ha megláttak már jöttek... mikor kipróbáltam a Mafia 1-et.. abban ez mégrosszabb.. :P ott minden kis dologért üldöznek, bár igaz ez így valósághű, viszont sok GTA-val való játszás után ez nagyon feltűnő... nem lövöldözhetek az utcákon, nem üthetek el mindenkit, mert jönnek a rendőrök.
2015. nov. 6. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!