Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Halloween-re gondolkodtató...

Halloween-re gondolkodtató játékok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Barátnőm jön hozzánk Halloween-ezni. Arra gondoltam,hogy valami jó kis gondolkodtató, vicces játékot kéne csinálni. Viszont nekem semmi ötletem sincsen. Olyasmire gondoltam, hogy pl.: gondolok egy személyre, adok róla egy személyleírást (poenosan), és neki ki kell találnia.. És mondjuk cukorka a jutalom.. Vagy ilyesmi :D

Szóval, ilyen ötleteket szeretnék kérni Tőletek. Bárkinek bármi tippje van, kérem írja le neke :) ( és a fent említett játékhoz pedig leírásokat is várnék, ha valakinek van ütős ötlete ;))

Köszönöm szépen a segítséget!


2015. okt. 25. 07:17
 1/2 mi lenne válasza:

részemről már a halloweenezés is 1 abnormális dolog. helyette inkább 1 családi, baráti, KEDVES, SZERETETT TELJES

bulit ajánlok. --halottak emlékét mellőzve. (sajnos makik vagyunk, akik utánozzák, átveszik az összes abberrált külföldi szokásokat. -gondold át.

2015. okt. 25. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért aberrált ünnep a halloween, meg miért baj ha átvesszük? Tök jó hangulata van.
2015. okt. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!