Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Modell, makett autót keresek....

Csappz kérdése:

Modell, makett autót keresek. Konkrétan egy 1967-es Chevy Impala érdekelne fekete színben,1:18-as méretarányban. TMerre lehetne ilyet vásárolni?

Figyelt kérdés
Az a modell érdekelne ami a Supernatural (Odaát) című sorozatban is szerepel.

2015. nov. 8. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha van bankkártyád, bárhol.

[link]

[link]

[link]

[link]

2015. nov. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezeket ismerem mind és épp ez a baj, hogy nem arany árban gondoltam ilyet vásárolni :)
2015. nov. 8. 17:19
 3/4 Kekhal válasza:
Ha tudnád, hogy én mennyit kutattam ez után :D. Képzeld el, csak arany árba kapsz ilyet, mert ez egy igazi ritkaság, minden modell kb. 10.000-es árkategóriában van. Viszont pont holnap veszek egy Impala modellt (ezért is kerestem rá ilyen kérdésre), de az a helyzet, hogy ennyi kutatás után sokkal értékesebbnek találom a megszerezhető Impalákat, és jelenleg az egyetlen megszerezhető az a Hot Wheels 65-ös Impala. [link] . Nekem tökéletesen megfelel, ráadásul rohadt olcsó, én pont hogy ilyen pici autókat szeretek, de a lényeg, hogy Impala, és hozzá tudok jutni nagyon olcsón. Ezt neked is ajánlom, de ez ízlés kérdése is, nem biztos, hogy neked tetszenek a kicsi autók, ráadásul ez mintás is, de én már lemondtam az Odaát-os Impaláról, mert azt csak rohadt drágán lehet megvenni :).
2016. jún. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kekhal válasza:
Mostmár van még egy Impalám, amit véletlenül találtam Dunakeszin. Ott is lehet venni, a Kangaboo-ban.
2016. júl. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!