Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha még nincs fönn a gépemen a...

Ha még nincs fönn a gépemen a World of Tanks akkor: -elég letölteni csak az aktuális patch-et? -vagy le kell tölteni első körben a "teljes" játékot? Vagy hogy működik a dolog? Valaki leírná nekem részletesen a menetét?

Figyelt kérdés
2015. dec. 11. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Felmész a honlapra, rákattintasz a "játsz ingyen" gombra, megadod az adataid, rányomsz a "folytatás"-ra és követed az instrukciókat.
2015. dec. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Regisztrálva már vagyok, csak korábban letöröltem a játékot. De mostanában újra kedvet kaptam hozzá, szóval csak a telepítés módjára lennék kíváncsi, mert nem teljesen egyértelmű a dolog számomra.
2015. dec. 11. 21:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Játéka válogatja, van ahol letölt egy alapot, aztán kis és közepes patcheket szed le , viszont máshol szinte) az egészet letölti egybe, esetleg pár megás dolgokat kap le. De neked ez teljesen mindegy, mert a launcher mindent megcsinál helyetted, csak hagyjad futni. Elhanyagolható lesz a patchekből származó többlet adatforgalom. De kérd el pendrivon egy ismerőstől, ha netán mobilneten vagy.
2015. dec. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!