Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legendsben ha...

League of legendsben ha 4w/4lose arányban vagyok milyen divisionbe fog várhatóan dobni majd?

Figyelt kérdés
Ezen 8 meccs az első meccseim, ugy hallottam 10nel kapok majd rangot. Ha pl 2t még nyerek akkor ni fog torenni? Vagy ha kettot bukok? Es az utolso variaio hogy 1win-1ose?

2015. dec. 13. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos ennyiből nem lehet pontosan megmondani, mert ki tudja kikkel játszottál. De tippre bronz teteje, silver alja.
2015. dec. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Heló!


Igen, 10-et kell lejátszani.


De ne migen számít majd, mert nemsokára jön a reset, és újra jönnek a besorolók - illetve akkro száímtana, ha a resetig gold teteje felé, plat körül jutnál, mert akkor resetnél nem dobna annyira le


. Nem csak a win/los arány számít, hae ma teljesítmény, kik elen játszottál... 5/5 aránnyal szeirntem silver 4-5 flee dobna be - esetleg brozne 1. 6 win 4 los talán silver 3 környéke

2015. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

8bol 7 alkalommal vegig unrankedek ellen. Egyszer volt olyan mikor az első 4 meccsben veretlen voltam, hogy plat/gold emberekkel dobott össze.


Silvernek marnagyon orulnek

2015. dec. 13. 21:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem nagyon lehet előre tudni.


Engem 6 nyeréssel bronz 1-be, haveromat 4 nyeréssel silver 3-ba rakta. Azóta én platinum vagyok, ő meg majdnem bronz.

2015. dec. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
furcsa egy rendszer ez
2015. dec. 14. 13:58
 6/6 A kérdező kommentje:
6l-4w Silver III-ba dobott
2015. dec. 18. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!