Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta 5 finálé: Michael miért...

Gta 5 finálé: Michael miért lesz ilyen "öngyilkos" hajlamú? SPOILER

Figyelt kérdés

Szóval, ugye 3 befejezése van a Gta 5-nek...mind a hármat kipróbáltam, és fel kellett fedeznem, hogy Mikey minden utolsó misszióban csinál valamit amitől simán kipurcanhat (vagy ki is purcan, ugye:D).

Pl. az "A" megoldásnál, Trevor megölésénél beleszalad kocsival.

"B" megoldásnál eleve hülyeség az, hogy felmászik a toronyba, de ami még érdekesebb, miért fejeli le Franklint, mikor az vissza akarja húzni?

A "C" megoldásnál meg amikor fegyvert szegeznek egymásra Trevorral kb. várja hogy T lője le..

Ezeket miért csinálja?:S



2015. dec. 27. 22:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is meglepő volt, "B" verzióban szerintem elkeseredettségből fejeli meg. Ő ilyen gyenge csávó mentálisan, pszicho mókushoz is jár. Meg eleve üres az élete, a jánya(direkt írtam így) egy utolsó ribizli, a fia egy füves kocka, a felesége meg egy hülye sárkány. Van egy idióta barátja, Trevor, aki félhülye. Egyetlen ember aki normális az egész játékban, az a csoki gyerek, Franklin meg talán a kutya. Nem csoda, hogy bedepizik, amikor ki akarja nyírni az utolsó normális csávó is.


Trevorra meg morci valami oknál fogva, ott állandó a farokméregetés, Trevor is haragudott rá az elején vagy mi.

Elég színes játék lett, mármint a karakterekre értve.

2015. dec. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazad lehet. :)

De pl a családjával olyan jól kijön már a végén....meg szereti is őket. Tehát értetlen amit pl a "B" végénél csinál.:S

Persze simán érthető ha megviseli Franklin árulása.:/

Trevorral az bennük a vicc hogy egyszerre van az hogy utálják egymást meg az is hogy "odavannak egymásért" (barátilag).:D

A "C"-ben is ez van....M hagyná hogy lelője T, T meg nem tudja lelőni. :)

2015. dec. 29. 11:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a "B" végződés egyfajta arculcsapás, mintha lenne egy olyan rejtett üzenete, hogy "elkúrtad b>meg!". A GTAIV-ben is volt egy küldetés, ahol két fazon közül kellett választani és ha az ártatlan ürgét ölted meg, akkor éreztette veled a játék is, hogy úgymond pofára estél.

A legjobb szerintem az e végződés amikor mindenki életben marad. Jobb a happy end.

2015. dec. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!