Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak érdeklődésképp, mennyit...

Csak érdeklődésképp, mennyit érhet LoLban egy Gold IV-es,6-7 skinnel rendelkező kb 3 éves account?

Figyelt kérdés
Van ilyenre egyáltalán még igény?

2016. jan. 17. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Heló!


Van. De a leginkább a hősök mennyisége, a rúnaoldalak száma és a besorolásod számít.

2016. jan. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Olyan 50 champion, 5 rúnaoldal, és gold 4 mint mondtam.
2016. jan. 18. 00:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Pár ezer ft-ot. Nem ezek számítanak hanem a skinek és,hogy meglegyen minimum a gold vagy unranked.


De nem fogják megvenni, mert túl könnyű visszaigényelni. Azt mondod, hogy ellopták, te megadsz pár adatot és neki ugrott a pénze,neked meg megmaradt az accod.

2016. jan. 18. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is adnám el, amennyi időt ebbe beleöltem inkább dögöljek meg, mint hogy eladjam. Ennek már eszmei értéke van. :D Csak érdeklődésképp kérdeztem, de köszi srácok!
2016. jan. 18. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:

A skinek csak akkor száímtanak, ha ultimate-ről ,vagy ritkáró lbeszélünk.

Ugyanis te magyarázhatnád a leend ővevőnek, hogy megvan erre meg erre askin, ha ő nem akar azokkal ahősökke ljátszani. Így neki léynegtelen, hogy neked miylen skined van.


Ak iaccountot vesz, az időspórolás maitt vesz, hogy legyen egy új ,ami "szűz", és felvihet mabba adiv-be, amibe akarja. Vagy azért veszi ,mert magas divben van, vagy jó a profil átlaga, és feljebb juthat vele.


És hogy ne lehetne eladni. Rengetegen csinálják. Csak meg kel lváltoztatni az adatokat. Aki nem kompetens adologban, ne adjon téves információkat másnak -.-'.

2016. jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!