Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 4-ben hol találom a...

The Sims 4-ben hol találom a letöltött egyedi kész simemet?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a thesimsresource oldalról egy teljesen kész egyedi simsablont, bele is tettem a tray mappába ahova kell, letöltöttem hozzá az egyedi hajat sminket stb, amit meg is találtam sim szerkesztőben, de magát a kész egyedi simet sehol se találom...Próbáltam a galériában de semmi...Sims 3ban a simsablonoknál mindig könnyen megtaláltam, de itt sehol semmi....Kérlek segítsetek :D

2016. jan. 30. 15:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Galéria, bemész a saját alkotásaidhoz, kiválasztod, hogy mutassa a simeket, bepipálod, hogy engedélyezze a modokat, és elvileg láthatónak kellene lennie. Amúgy biztos, hogy a tray-be kell? Nem lehet, hogy a mods mappába kell beletenni? De ha meg ezek után sem találod, akkor lehet valami baja van vele a játéknak, és nem engedi. :/
2016. máj. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!