Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Deadpool PC játékot miért nem...

Deadpool PC játékot miért nem adták ki tokos változatban? Miért csak digitálisan elérhető?

Figyelt kérdés

2016. febr. 6. 20:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem csak Deadpool hanem a készítők is nagy troll alakok.
2016. febr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert így pénzt lehet megspórolni.
2016. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert úgy döntöttek, hogy nem éri meg anyagilag. PC-n pedig hamarosan teljesen kihal a dobozos terjesztés!
2016. febr. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja ez sajnos igaz. Mondjuk én szeretem a saját MMORPG-s gyűjteményemet :D
2016. febr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mert 2016-ot írunk. Az én gépemben már évek óta nincs DVD-meghajtó.
2016. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 válaszadó értem én ,hogy 2016-ot írunk ,de még mindig adnak ki PC játékokat tokos változatban ,de ahogy leírták előttünk valószínű,hogy eltűnik a tokos PC változat és ha eltűnik akkor ezután fogok konzolra váltani mert személy szerint jobban szeretem az olyan játékokat aminek van kézzel fogható változata:)
2016. febr. 7. 12:20
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: Hidd el, az én polcomon is tömegével sorakoznak a régi dobozos játékok. Tudod, mi volt pl. az 1988-as Utima V dobozában a lemezeken kívül? Egy textilre nyomott térkép, egy világleírás, a játék főhősének naplója, egy -a játékban nagy szerepet játszó- érme (természetesen fémből), egy a főbb tudnivalókat (kezelés, varázslatok, rúnák stb.) összefoglaló segédlet és egy póló. Ma mi van egy igénytelen DVD tokban? Egy darab lemez, rosszabb esetben egy cetli az aktiváló kóddal. Jó, persze 30-50-100 ezer forintért kaphatsz limitált kiadást poszterrel, szoborral, művészeti albummal, de az alapváltozatok halálosan igénytelenek.
2016. febr. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!