Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én vagyok itt olyan, aki...

Csak én vagyok itt olyan, aki nem játszik multiplayer-eket?

Figyelt kérdés
sokat játszok, de nem multikat. egyedül mondjuk lol-ozok néha, de azt se nagyon, csak elég ritkán, pont annyira, hogy tudom, eszik-e vagy isszák. de semmi cod muli, vagy cs, stb. úgy értem, gondolom kimaradok valamiből, de sose volt kivel játszanom, vagy elkezdenem, így nekem ezek teljesen kimaradtak. van még ezzel így valaki, vagy csak én nem játszok multikat?

2016. febr. 14. 00:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én csak ko-op játékokkal játszom, mások ellen soha. Egyrészt nincs bennem semmi versenyszellem, nem okoz semmilyen örömöt, ha legyőzök valakit (sőt, rosszul érzem magam, amiért ő most szomorú vagy dühös). Másrészt ezek a játékok mindenkiből kihozzák az állatot.

Ha a haverokkal együtt henteljük a gép által irányított szörnyeket, azt annál jobban élvezem.

2016. febr. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én is a coop mellett vagyok :)

Lehet single sztori vagy online coop, mind1


Ezért is várom már a The Divisiont ( remélem elqrják :D)

2016. febr. 14. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hat en se vagyok nagy multis, pedig sok gamer baratom van. Viszont van par jatek aminek imadom a tobbjatekos modjat, pl: GTA V, GTA IV, Max Payne 3, DayZ... illetve a coop jatekokat is szeretem.

Osszesegeben meg is jobb szeretem a single jatekokat.

2016. febr. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen, te vagy az egyetlen, a kiválasztott. Rajtad kívül mindenki játszik multiplayeres játékokkal.
2016. febr. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, jöhetnek még.

utolsó: nem értetted a kérdésemet. ezt azért kérdeztem hogy esetleg megnyugodjak hogy nem vagyok ezzel egyedül. nem azért, mert ez jó dolog lenne, sőt. de ehhez el kellett volna olvasni amit a leírásba írtam.

2016. febr. 14. 12:45
 6/11 anonim ***** válasza:

Tökéletesen értem mit írtál, és a válaszom is arra reflektált. "Megnyugodjak hogy nem vagyok ezzel egyedül".

Te komolyan azt hitted hogy te ezzel egyedül vagy? Viccen kívül?

2016. febr. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
őszintén, valamennyire felötlött bennem ez a gondolat. én co-op játékmódban sem játszok, és tényleg semmilyen multit sem. azért lep meg ha mások is vannak ezzel így, mert már nehéz elhinni hogy van valaki aki nem cs-zik, vagy nem használja akármilyen játéknak a multis részét, mert pl minden játékértékelésnél a multi a legfontosabb a játékoknál, a kampányt meg elég mellékesen nézik. :)
2016. febr. 14. 14:22
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez a megfigyelésből adódó tévedés. Mivel nem mulizol, nem kerülsz kapcsolatba más játékosokkal, ergo nem is tudhatod meg, hányan nem multiznak. Jó párhuzam erre a Facebook: aki nincs fent, az nem is tudhatja, mennyien nincsenek fent.
2016. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Még annyival egészíteném ki magam, hogy a "hányan nem multiznak / hányan nincsenek FB-n" problémát azok sem sokkal könnyebben oldják meg, akik történetesen játszanak/FB-znek, bár ők mégis több információval rendelkeznek.
2016. febr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
megneznem CSGO-t az uzleti resze nelkul mennyire zuhanna meg az eredeti jatekosok szama :)
2016. febr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!