Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudnátok mondani olyan lehetől...

Tudnátok mondani olyan lehetőleg F2P és lehetőleg multiplayer játékot, ami hosszútávon is leköt és szórakoztat, valamint érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés
Rengeteg féle is típusú játékkal volt már dolgom, (wowoztam sokáig, CS:GO, mindenféle fps és mmo, stratégia stb... ) De kb maximum fél évnél tovább egyik sem tudott lekötni meg annyira nem is élveztem egyiket se.. Kettő játék van ami mai napig a kedvencem és szeretek velük játszani, ezek a Hitman sorozat összes része, valamint Microsoft FSX, ugyanis oda vagyok a repülésért.. De most már azért valami újat is szeretnék hosszabb távon kipróbálni/játszani, ez a kérdésem oka..:)

#játék #szórakozás #lekötés #hosszú távon is élmény
2016. febr. 27. 14:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!