Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok mondani pár tippet...

Tudtok mondani pár tippet Kha'Zix-hoz?

Figyelt kérdés
Sziasztok a játékban nem vagyok valami pro. Khazix már a legelején megtetszett. Botok ellen gyakorlok és álltálába jungle-ben játszok. Botok ellen már a nehezített fokozaton is boldogulok, de ugye khazix-nak kell az izoláció. Ezért team fight-okba is "okosan" nem esztelenül megyek be. A gondom az hogy akkor nem boldogulok ha többen vannak együtt, és állandóan az van bennem hogy ne hibázzak. Nem is nagyon merek menni pvp-t hátha elrontok valamit stb. Van amikor együtt játszok ismerősökkel de ők már több éve játszanak olyanokkal dob össze hogy esélyem sincs jól szerepelni. Van valami tippetek trükkötök hogy hogyan érezhetnék rá a karakterre jobban? Mert botok ellen ahol tudom hogy nincs tét ott kifejezetten jól megy a játék. Duble-jump meg egyéb kis trükköket gyakorlok mindig, és azokat majdnem hibátlanul csinálom persze van amikor elrontom stb. Valami megoldást tudtok a problémámra?

2016. márc. 27. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
merj pvp. re menni. hidd el, kha zixxel könnyebb dolgod lesz ott. Főleg, mert esetenként tudsz counter-jungelezni. Persze csak ha van már smiteod, mint idézői képesség. Ha látod az elején, hogy az enemy jungler valami olyasmi, ami az elején papír, és nehezen menekül, (ezek ellen főleg jó) de igazából bármi ellen könnyen tudsz, mert earliben kha zix nagyon brutál. Első gyilkosságot könnyen szerezhetsz, ha gyorsan felfejlődsz lvl 3 ig, levardolod az enemy red/bluet, és vársz...az enemy jungler nem fogja tudni jelentős hp veszteség nélkül leszedni, és addig te vársz, majd ha már kevés hp ja marad a szörnynek és a hősnek, beugrasz, szörnyet lesmiteolod, hőst megölöd. First blood, vagy easy kill. Viszont fiddlesticksel, warwickal, shacoval vigyázni kell. Ha ilyan játékstílust folytatsz, érdemes a piros kigészítést venni a junlger itemedre, illetve lvl 6 on, a Q-t fejleszteni tovább. Ha már az elején tudod/a laneken nagyon kell a gank akkor a gankelős kha zix kell, vagyis kék fejlesztés a jungler itemre, és E fejlesztés lvl 6 kor, mert azzal könnyebb gankelni. botok ellen azért nem jó, mert ott nincs jungler, így magában, nehezebb ott killeket szerezni. Másrészt, kha zix igazi earli games. az elején, szinte senki sem tudja legyőzni 1v1 ben, egyedül, pl az erdő közepén. Könnyű az elején felfeedelődni. DE-arra mindig vigyázz, (mert én nagyon sokat kha zixozok, ő a kedvencem) ha te fel vagy feedelve, van vagy 10 killed már az elején, és mindenkit megölsz, adj a többieknek is killt. Nem egyzser csináltam már én is hülyeséget, amikor minden killt magamnam szedtem be, de csapatom többi tagja nem volt jó. mert a késői játékban, kha zix sajna nem olyan jó. akiket a játék elején könnyen megölt, most ők ölik meg könnyen. Másrészt, ha látsz egy enemyt a torony alatt, akinek kevés a hp ja, és egyedül van, és az E van továbbfejlesztve, ugorj be érte, utána rögtön ki tudsz ugrani, ha megölöd. de ha neked is kevés hpd van akkor ne. a tapasztalataim alapján ennyit tudtam segíteni. bulid, masteriesek a neten fent vannak. ha esetleg még több tanács kéne, nézd meg ezt a videót, érdemes: https://www.youtube.com/watch?v=Oq2rBRu3bPU kicsit régebbi a videó, de kb ugyanazok vannak most is.
2016. márc. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszod és a tippeket.
2016. márc. 28. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!