Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steam bejelentkezés: Fióknév?...

Steam bejelentkezés: Fióknév? Felhasználónév? Álnév?

Figyelt kérdés

Nemrég tudatosult bennem, hogy Team Fortress 2-ben a játékosok látják a Steam-es nevemet. Én viszont, amikor is megvettem az ETS2-t, akkor a valódi nevemmel regisztráltam, és most jöttem rá, hogy nem szeretném, hogy játékban lássák a valódi nevem. Így a profilomnál ráklikkeltem a profil szerkesztése gombra, ahol is a PROFILNEVEMET megváltoztattam az általam kitalált nem valós névre, a VALÓDI NEVET pedig a valódi nevemre.

Arra akarod kilyukadni, hogy ha kijelentkeznék a Steam-ből (amit nem szoktam, és most már nem is merek), akkor most melyik nevemet kéne beírnom a fióknév (vagy nem tudom, milyen adatokat kell bepötyögni bejelentkezéskor, mert még nem használtam) helyre? A profilnevet? A valódi nevet? A jobb felső sarokban lévő nemtudommilyen nevet?

A választ előre is köszönöm ;)



2016. máj. 5. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt amivel regisztraltal, tehat a sarokban levot.
2016. máj. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amivel regisztráltál, az marad bejelentkező név (ami a jobb felső sarokban van).
2016. máj. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!