Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek melyik a World of...

Szerintetek melyik a World of Warcraft legjobb kiegészítője?

Figyelt kérdés

Wrath of the Lich King

Cataclysm

Mists of Pandaria

Warlords of Draenor

Na melyik a jobb szerintetek?

...és miért?



2016. máj. 7. 16:29
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem a Burning Crusade tetszett nagyon. De igazából szeretem mindet.
2016. máj. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Burning Crusade nekem is a kedvenc. :) Még a Lich Kinget is kedveltem, de aztán egyre rosszabb lett szerintem.

Ahogy mondani szokták " Arthassal együtt meghalt a wow is "

2016. máj. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Csiß ***** válasza:
BC..talán ott volt a legjobb a content és a balance.
2016. máj. 8. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Burning Crusade és Wrath of the Lich King, 3.3 előtt.


A kedvenc játékom volt, de ezek után elszarták az egészet. Kiölték belőle a közösségi részeket, szétcseszték az egész világot. A kedvenc küldetéseimet leváltották a mai 12-16 éves korosztályt kielégítő filmes/sorozatos meme-ek.

Agyonbutították az egész játékot. Catában összesen 2 hónapot töltöttem, az alatt felhúztam egy karaktert 85-re, és mire lejárt az előfizetésem, majdnem BiS HC raid gearben járkáltam, úgy, hogy még egy normális guildem sem volt.


De a WoD vitte be az utolsó szeget a koporsóba, még nagyobb butításokkal, Garrison, gold vásárlás, stb.


Szégyen, hogy mi lett belőle.

2016. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
the "new wow expansions are sucks" boy arrived. :D
2016. máj. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
89%
Wrath of the Lich King nagyon szerettem! :) A Burning Crusade sem volt rossz de a Cata az nem lett valami jó szerintem (mondjuk most is Catázok) a Mists of Pandaria szerintem csak valami vicc akart lenni. mondjuk a pandának a küldetései jók voltak de hogy jön a panda egy PANDA egy K.b.sz.tt PANDA egy WOW világba. EGY WOW VILÁGBA. de a Warlords of Draenor BORZALMAS lett.
2016. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Egyértelműen Wrath of the Lich King :)


Azt a feelinget, amit az a kiegészítő adott, soha semelyik játék nem fogja megadni. Egyszerre volt tökéletesen kiegyensúlyozott és mégis kihívásokkal teli. A pvp valami hihetetlenül kidolgozott és élvezhető volt, nálam az vitte a prímet. A pve-re is jellemző volt, hogy egy összetartó és intelligens guild-el simán verhető volt bármelyik, tehát nem ütötte le bármelyik pub lfg, de nem is csak a top 4-5 klánnak sikerült. Mondanom sem kell, hogy Northrend-en repkedve szinte a külvilágot ki lehetett zárni, olyan vizuális élményt adott. Könyvet is írhatnék a kiegről, de az nem ide való :D

egyébként a sokak által említett BC van a második helyen, akkor még fektettek bele energiát a blizznél.

az összes többi kieg sajnos kuka...

2016. máj. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ilyen egyoldalúan egyetértő kommenteket még sosem láttam a gyakori kérdéseken egy kérdés alatt... respect xd


" the new wow expansions are shit" gal arrived as well

2016. máj. 11. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kövezzetek meg. Halálosan rühelltem mindig is BC-t, én akkor ki is hagytam a WoW-ot LK-ig. Nem bírtam megkedvelni, egyedül Illidan volt jó pont abban a kiegben. De a megyék, az insták, a questek... Borzalom az egész.


Személyes kedvencem a MoP. Szerintem az nagyon el lett találva elejétől a végéig. A sztorik, küldik, egész Pandaria, gyönyörűek a tájak, a zenék, izgalmas az egészet végigtolni, a scenariok érdekesek és a dungeonok, raidek is jók. Valóban egy Kung Fu Panda beleszőve a Warcraft világba, de annak nagyon igényes lett.


WoD-ot meg csak amiatt tudom szidni, hogy nincsen új kontent 14 hónapja. Csak HFC, ugyanaz a napi, heti rutin, mindenki (értsd jól) full mythic, nincs mit csinálni. A garrison valóban egy Sims, Blackrock nekem visszatérő mumus, amitől őgy érzem sosem szabadulok, de hát... ilyen lett. Mivel a Legion-re gyúrtak rá addig valamit ki kellett adni, úgyhogy kidobták a WoD-ot koncnak, és azért ha így nézzük a dolgot, akkor valljuk be egy összecsapott tessék-lássék munkának bőven megfelelt. Részemről biztosan.

2016. máj. 18. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!