Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bár a GTA San Andreas szerinte...

Bár a GTA San Andreas szerintem már nem számít menő játéknak, meg már nem is nagyon játszik vele senki, kiment a divatból, de nem baj, ha én játszok vele? Nem néznek emiatt hülyének, meg nem cikis, hogy én még játszok vele? Nem kell ezt szégyellnem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 14:56
 1/6 anonim válasza:
szerintem nem,nekem is megvolt és egy csomót játszottam vele..szerintem nem kéne szégyellned!
2010. ápr. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Miért, ha a San Andreas már nem menő, akkor mi most a menő?

GTA IV, Crysis, meg ezek a sz.ok?

A régebbi játékoknak, mint pl. a San Andreas, még volt hangulatuk, volt játékélményük, itt meg már mindent a grafikára, meg a Multiplayer-re tesznek fel. SZÉGYEN!

2010. ápr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hittem a GTA IV. a menő most már.
2010. ápr. 9. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van a GTA 4 az menő de aki nem teheti meg a gépe/kozolja miatt az maradjon a GTA SA-nal amúgy meg nem cink nagyon fain játék
2010. ápr. 10. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
58%
Menö??? Mi abban a baj hogy, egy mindenki által elismert világhírü játékkal játszanál? Nekem is megvan eredetiben, 8 x vittem végig annó. És ahogy írták elöttem is a mai szar gamek nem vehetik fel SOHA a versenyt egy ilyen klasszikussal. Mert ma már igaz h sok ilyen sznób van akik azt hiszik h az új a menö. De ez nem igaz. A JÓ a menö. Ésa a GTA sa most is jó játék és 10 év múlva is jó játék lessz, és mindenki alázattal fog visszagondólni a régi szép idökre. Ugyhogy csak nyugottan nosztalgiázz. Szivesen a bíztatást:DeRiL
2010. ápr. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyáltalán nem szégyen, sőt, talán menő is ha nagyon ügyes vagy benne:) Én 6, lassan 7 éve játszok vele, és nagyon sok dolgot elsajátítottam benne, amit a többiek nem tudnak. Single-ben is élvezetes, multiplayerben még jobb:) (Erősen a SA:Mp-t ajánlom ha megkívánnád a multit) Nosztalgia miatt nemrég tettem fel a GTA 2-t, egy igazi klasszikust:)
2011. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!