Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Körülbelül mennyi idő egy...

Körülbelül mennyi idő egy játékot (jelen esetben a November 11-én megjelenő Dishonored 2-ről lenne szó) feliratozni?

Figyelt kérdés

A Dishonored első részéről csak kb másfél éves csúszással szereztem tudomást (falun lakok, hozzám ezek a hírek nem érnek el), mikor már megvolt a feliratos változat. Azóta várom a második részt.

És ha még esetleg valaki esetleg tudna nekem az előzeteséről egy feliratos verziót keresni, azért is hálás lennék, egy részét megértem, de még nem elég jó az angol tudásom hozzá.



2016. máj. 22. 17:12
 1/6 Amarok Tonrar ***** válasza:
Attól függ milyen módon kell (van, ahol sima text fájlok vannak, van, ahol ki kell bontani egy erre készült programmal, karakterlimitet betartani, ékezetes betűket kerülni, végül visszacsomagolni), mennyi szöveg van, mennyien vannak rá, és mennyi kedvük van az egészhez. Egy átlagos, nem RPG játékot 1-2 ember néhány hét alatt lefordíthat, ha nem ütköznek technikai akadályokba. Amiket szeretek, és úgy érzem a fordítás eljuttatná más emberekhez is, azokat egy hónapon belül egymagam megoldottam eddig.
2016. máj. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"falun lakok, hozzám ezek a hírek nem érnek el..."

Ez az internet korában kicsit viccesen hangzik.

2016. máj. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ahogy írták, sok mindentől függ.

A csapat lelkesedése és kitartása mindenképp fontos tényező, rengeteg fordítást hagynak félbe, mert hosszú és elvesztik az érdeklődést.

Lehet nekem se lenne kedvem 3 millió sort lefordítani, hogy aztán le se sz*rják, csak a download gombra kattintgassanak.

2016. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

2-ik válaszolónak:

Arra gondoltam, hogy nálam az nem megy, hogy bemegyek a játékboltba, és szétnézek. Annyira meg nem vagyok nagy gamer, hogy a legújabb játékokat figyeljem, néha ha van jó, azzal játszom. :)

2016. máj. 23. 07:51
 5/6 anonim ***** válasza:

#4: Tudod, léteznek úgynevezett gamer oldalak, ahol tucatszámra szórják a híreket és teszteket a jövőben megjelenő játékokról. IGN, Gamer365, Gamekapocs, Gamestar, ilyesmik.

Megjegyezném, nem vagy egyedül, elképesztő, hogy mennyi, állítólag gamer fiatal van, aki nem is tud róla, hogy milyen videojátékok léteznek. Azzal játszik, amivel a kedvenc Youtube videósai, és semmi másról nem tud.

2016. máj. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egy youtube csatornát nézek játékok terén (Gameday iroda). De nem azokkal játszom, amikkel ők, egyszerűen annyira nem vagyok nagy gamer. Mármint, ha néha van időm és kedvem is, akkor játszok egy kicsit, de viszonylag hamar azt mondom, hogy mára elég volt (általában fél óra). Aztán lehet napokig nem játszok egyáltalán.

Szóval nem igazán érzem úgy, hogy szükséges lenne túl sok játékot beszereznem, én még inkább olvasok, legyen ez sokak számára bármennyire is nyomi dolog. :)

A válaszokat köszönöm szépen. :)

2016. máj. 23. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!