Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Naruto gundan, segítség...

Acvarius kérdése:

Naruto gundan, segítség esetleg? ( az alábbiakban, kezdő lennék).

Figyelt kérdés

Na szóval is , abban a kérdésben fordulok hozzátok elsősorban, hogy van-e valaki aki már Naruto gundan játékos es esetleg segítene nekem a kezdesben .

Nem igazán értem, hogy mi, hogy van pedig, már olvasgattam néhányszor.

A segítséget nagyon mmegkoszonnem. :-)



2016. máj. 22. 19:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A kérdésed felkeltette az érdeklődésemet, ezért megnéztem. Nem játszottam vele, csak olvasgattam kicsit. Ilyen-olyan infókat az oldalon. Azt kell mondjam, hogy rémesen elavult és -hozzá tenném- téves információkkal van tele. Ez bár az én véleményem, de azt mondom, hogy ha Naruto fannak tartod magad, akkor ne játssz ezzel a "játék"-kal...
2016. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

O, értem.

Más játékot nem találtam.

Play stationssal amely magyar nyelvű ,és jó lenne nem találtam.

2016. máj. 25. 15:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Feltétlenül szerepjátékot akarsz?
2016. máj. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező! Lehet picit későn válaszolok, de ajánlom figyelmedbe a gundant! :) Nagyszerű staff gárda és sok rendes jk van nálunk, szerintem egy próbát megér. Ha még új vagy az frpg világában ne törjön le a kezdeti sikertelenség, mindenki elkezdte valahol :)

Kedves első válaszoló!

Úgy érzem nem ástad bele magad teljesen a gundan világába, így had pontosítsak. Nem, a gundan korántsem elavult! Teljes kidolgozott világgal rendelkezik, a chakra elméleten át, a ninjuu fajok és falvaik leírásán át, egészen a gazdasági dolgokokig. Ezek folyamatosan bővűlnek is, így egyre részletesebb képet kapunk a Naruto világának működéséről!

Amit te pontatlanságnak, vagy tévedésnek gondolsz, az mind szándékos, a történetet is beleértve. A gundan története azért tér el, mert azt a játékosok is befolyásolják, így lehet, hogy mondjuk Naruto az animében legyőzi Paint, de a gundanon még elöbb kicsinálja valaki. Sok dolog, például a chakra elmélet terén viszont muszály volt a staffnak hozátenni a saját elképzeléseit, mert az alkotó nem adott a végletekig teljes képet, így az alapvető törvényszerűségek megtartása mellett kell tovább gondolni a dolkat.

Szóval neked és minden kedves látogatónak és persze naruto fannak ajánlom figyelmébe, aki szívesen ásná bele magát ebbe a nagyszerű világba :3

2018. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!