Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy válasszak hőst LoL-ban?...

Hogy válasszak hőst LoL-ban? Mit lenne érdemes vennem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nem igazán tudom, kivel kéne játszanom, hogyan is kéne játszanom. Mondták barátok, hogy 450-es hősökkel tanulgassak, de Garennel is sikerült 0/6-ot és valószínűleg pár reportot szereznem. Valami olyan hős kellene, ami nagyon egyszerű, sok a hp-ja és a sebzése. Magyarán szólva valami feedelt Vayne-Nau-Tahm-Kata keveréket keresek:D

Nekem mindegy, milyen lane-re való, ígyis-úgyis balek vagyok:c



2016. jún. 15. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Garennél egyszerűbb hős nincs is, véleményem szerint. Aki még könnyű és erős, az Ashe. Nagy távolságokból tudod vele sebezni az ellenfelet. Hátránya, hogy nem mobilis, és könnyen meghal. De mindent hősnek vannak hátrányai, csak gyakorlás kérdése az egész. Az elején én is béna voltam, meg vagyok is, de kezdek belejönni. Próbáld ki Katarinát, nagyon erős, 6-os szintig farmolj, aztán megpróbálhatsz rámenni az ellenfélre, de csak ha biztos vagy benne, hogy meg tudod ölni. Vagy Luxot, ő úgy is ingyenes a héten, alig játszottam vele, de egyszerűen imádom, tegnap is sikerült összehoznom vele 18/6-os statot. Ezzel azt akarom mondani, hogy ne feltétlen a legegyszerűbb hősöket válaszd, lehet, hogy egy nehezebb karakter jobban a kezedre áll. Nézz más videósokat, sokat lehet tőlük tanulni. (Diesel1521, LP.HUN (Drag-On)
2016. jún. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Próbálj egy alapból tank hőst ap-ra, vagy ad-ra építeni! Pl:ap zac, ad braum, ap malphite stb....
2016. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Renekton vagy Riven off tankra építve, ravenous hydra, randuins omen, botrk, stb.
2016. jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Garennel én se tudtam játszani régebben.

Az elején Zileannal játszottam.

Ha viszont sok hp-val rendelkezőt akarsz, akkor Trynda, Darius, Riven, stb

2016. jún. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ottvan Nasus... farmolj es farmolj ha a csapatod nagyon szenved akkor segits be, ha letudjak hozni, ugy hogy nem feeedelnek ezerrel akkor csak farmolj

sokan full tankba nyomjak nasust, mert azthiszik a q majd lrhoz mindent, de nem

egy titanic hydra kell neki minimum, de legjobb ha AD-Tank es akkor nem sokan allitjak meg :)

2016. jún. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, Nasussal igazán a stack az, amiért felhagytam vele.
2016. jún. 16. 17:55
 7/8 anonim ***** válasza:

Na igen, nasus!

Ha te esetleg nasusoznál (5. válaszoló), vagy ha nasusozol is akkor ha tudnál vele stackelni, akkor rájönnél, hogy brutálisabb úgy, ha full tankra buildeled... Ha van late game ben 1000 stacked akkor tökmindegy az a titánhidra, mert így is, úgy is 2 hitelsz valakit, főleg ha 3 mp a q cd je....

2016. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát barátom ha Garennel nem megy akkor uninstall. :D
2016. jún. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!